„FK Atmosferai“ – bronzos medaliai

Po sekmadienį vykusių paskutinių rungtynių Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonoje paaiškėjo tik bronzos medalininkai. Jais tapo Mažeikių „FK Atmosferos“ futbolininkai.
Dėl pirmos antros vietos vyks papildomos rungtynės.

Paskutinėse pirmenybių rungtynėse mažeikiškiai, kuriems buvo būtina tik pergalė, namuose priėmė Telšių „Džiugo B“ ekipą. Pirmame kėlinyje svečiai dar bandė atsilaikyti prieš šeimininkų atakas – po dviejų taiklių Daliaus Keršio smūgių „FK Atmosfera“ pirmavo rezultatu 2:0.
Antrame kėlinyje telšiškių gynyba subyrėjo ir įvarčiai pasipylė vienas po kito – dar du kartus mažeikiškių gretose pasižymėjo D. Keršis (trečias jo įvartis pelnytas iš vienuolikos metrų baudinio), po kartą varžovų vartininką nuginklavo Gedas Klemenis, Gintas Skrodenis ir Justas Kentvainis. Paskutinėse sezono rungtynėse mažeikiškiams sirgaliams padovanota įtikinama pergalė – 7:0.