Futbolininkai baigė kovas taurės turnyre

Antradienį kovas Hegelmann Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyre baigė Mažeikių „FK Atmosfera“ futbolininkai – Alytuje jie patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:3.

Burtai lėmė, kad antrajame taurės etape mažeikiškiams teko susikauti su viena iš pirmos lygos lyderių – pralaimėjimų šį sezoną nepatyrusia Alytaus „Dainava“. Čempionato starte mažeikiškiai šiai ekipai pirmajame susitikime išvykoje nusileido rezultatu 1:2, antradienį aikštės šeimininkai varžovams nepaliko jokių vilčių – pirmasis įvartis į „FK Atmosferos“ vartus krito pirmojo kėlinio 17-ąją minutę, kitus du įvarčius alytiškiai pelnė 50-ąją ir 68-ąją minutėmis.
Šeštadienį mūsų komanda žais Lietuvos futbolo pirmos lygos čempionato penktojo turo rungtynes Panevėžyje su vietos „FK Panevėžio“ B ekipa.