Futbolininkai debiutavo centriniame stadione

Antano Bulošo (raudona apranga) prasiveržimus varžovai bandė stabdyti ir rankomis. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikiškių futbolininkų rungtynės su klaipėdiečiais savo aikštėje baigėsi lygiosiomis.

Išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis

Šeštąją vietą tarp dvylikos Lietuvos sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos grupės komandų užimantis mažeikiškis „Olimpas SC“ sekmadienį namuose žaidė antrąsias šio sezono rungtynes su trečią vietą užimančiu Klaipėdos „AMG-Titaniku“.
Pirmąjį įvartį šį sezoną Mažeikių centriniame stadione jau dešimtąją rungtynių minutę pelnė Antanas Tautvydas. Tačiau po šio įvarčio sėkmė atsigręžė į svečius: po trijų minučių jie rezultatą išlygino, o kėlinio pabaigoje ir išsiveržė į priekį.
Antrasis kėlinys prasidėjo mažeikiškių atakomis, ir Antanas Bulošas taikliu smūgiu rezultatą išlygino. Pranašumu mažeikiškiai džiaugėsi neilgai: po penkių minučių klaipėdiečiai pelnę įvartį iš vienuolikos metrų baudinio vėl išsiveržė į priekį. Viską lėmė paskutinės rungtynių minutės, kai dideliame žaidėjų sambrūzdyje prie varžovų vartų pirmasis prie kamuolio suskubo A. Tautvydas ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą bei išplėšė mažeikiškiams lygiąsias rezultatu 3:3.
Su aštuoniais iškovotais taškais „Olimpas SC“ išlieka šeštoje vietoje ir sekmadienį mažeikiškių laukia išvyka į Pagėgius, kur susitiks su penkias pergales per tiek pat rungtynių iškovojusiais vietos futbolininkais.

Futbolas būtinas pamainai

Įvartį šiose rungtynėse mažeikiškiams pelnęs Antanas Bulošas šiuo metu rungtyniauja Telšių „Masčio“ ekipoje, tačiau neatsisako padėti ir savo miesto komandai.
„Kada galėsiu, tada padėsiu ir saviškiams. Futbolo mažeikiškiams reikia, tiesiog privalėjome turėti bent kokią komandą šalies antrojoje futbolo lygoje, o juk galėjome surinkti ir vietinius. Kiek žinau, keli mažeikiškiai atstovauja net Saldaus klubui, bet kaip ir aš atvyksta padėti „Olimpui SC“. Futbolo komanda būtina ir dėl to, kad augantys vaikai turėtų galimybę žaisti ne vien sporto mokyklų rengiamose varžybose ar kituose turnyruose, o galėtų savo meistriškumą išbandyti su vyrais“, – savo nuomonę išsakė sportininkas.