Futbolininkai neišnaudojo patogių progų

Iš viso pirmenybėse mūsų ekipai liko sužaisti ketverias rungtynes. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiąjį, paskutinįjį Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių ratą pralaimėjimu pradėjo Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai – šeštadienį išvykoje, rungtyniaudami ne stipriausios sudėties, mažeikiškiai rezultatu 1:4 nusileido Kazlų Rūdos „SC Stihl“. Mūsų gretose jau per pirmąją ataką įvartį pelnė Marius Šluta, bet trečiąją minutę rezultatą varžovai išlygino, o šešioliktąją ir persvėrė. Paskutiniai du įvarčiai į mažeikiškių vartus krito antrajame kėlinyje, kai laikrodis skaičiavo paskutines rungtynių minutes.

„Esant rezultatu 1:2, turėjome ne vieną progą išlyginti rezultatą, po mūsiškių smūgių kamuolys ne kartą „bučiavo“ varžovų vartų virpstą. Neišnaudojome patogių progų pelnyti įvarčius, po to praleidome patys, nors žaidimas buvo apylygis“, – trumpai rungtynes apibūdino komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Mažeikių „Olimpas SC“, per du pirmenybių ratus surinkęs septynis taškus, tarp šešių komandų užima penktąją vietą. Šį šeštadienį mažeikiškių namuose laukai sunkus išbandymas – jie priims pirmenybių lyderę Kauno „Nautarą“ Iš viso pirmenybėse mūsų ekipai liko sužaisti ketverias rungtynes.
Mažeikiškių dar laukia startas Lietuvos salės futbolo taurės turnyre – rytoj jie rungtyniaus Joniškyje su vietos „Ainex-Žygiu“. Turnyre dalyvauja šešiolika ekipų.