Futbolininkai pakilo į septintąją vietą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šis savaitgalis buvo sėkmingas Mažeikių miesto futbolo komandai- vaikinai iškovojo ketvirtąją pergalę.
Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonoje rungtyniaujanti Mažeikių „Atmosfera“ Plungėje žaidė su zonos autsaideriu vietos „Babrungu“.
Mažeikiškiams tik antrajame kėlinyje pavyko pralaužti varžovų gynybą – praėjus aštuonioms minutėms, mūsų ekipai įvartį pelnė Gediminas Strikys, o likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos, Gintas Skrodenis padvigubino persvarą.
Kėlinio viduryje G. Strikys nerealizavo vienuolikos metrų baudinio, tačiau mažeikiškiai iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir tarp devynių zonos komandų pakilo į septintą vietą.
Šeštadienį komandos laukia rungtynės namuose su antroje vietoje žengiančia Biržų „Širvėna“.