Futbolininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Atkakli dvikova su viena iš geriausiųjų šalies salės futbolo komandų mažeikiškiams baigėsi pirmuoju pralaimėjimu šį sezoną.

Rezultato išlaikyti nepavyko

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse Mažeikių ekipa „VIP“ susikovė su pastaruoju metu šalies pirmenybėse medalius renkančiu Radviliškio „Lokomotyvu“ – praėjusį sezoną ši ekipa tapo šalies vicečempione, o prieš tai dvejus metus buvo šalies pirmenybių nugalėtoja.
Rungtynės Radviliškyje prasidėjo kiek netikėtai – mūsų ekipa po Andriaus Lipskio ir dviejų Antano Tautvydo greitų įvarčių jau ketvirtą minutę pirmavo rezultatu 3:0. Tačiau šios persvaros išlaikyti nesugebėjo – jau pirmajame kėlinyje rezultatas tapo lygus 3:3.
Po pertraukos viltis vėl sužibo – po A. Lipskio ir Renato Žebrausko įvarčių mažeikiškiai vėl buvo priekyje, tačiau varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė. Viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis – paskutinę minutę Antanas Bulošas išlygino rezultatą, likus septyniolikai sekundžių, į mažeikiškių vartus skirtas dešimties metrų baudinys, mūsų vartininkas jį atrėmė, tačiau, likus šešioms sekundėms, „Lokomotyvo“ žaidėjams pavyko pelnyti pergalingą įvartį ir jie laimėjo rezultatu 7:6.