Futbolininkai sirgaliams padovanojo pergalę

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse trečiąją pergalę iškovojo Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai. Jie namuose daugiau kaip dviejų šimtų futbolo sirgalių akivaizdoje rezultatu 4:1 palaužė Kauno „Arsenalą“.

Lydėjo sekmė

Rungtynes geriau pradėjo mažeikiškiai: jau ketvirtą minutę Andrius Lipskis išvedė mūsų ekipą į priekį. Svečiai šiose rungtynėse praktiškai tik gynėsi, jie stengėsi mažeikiškius pagauti kontratakos metu, tačiau pirmajame kėlinyje jiems to padaryti nepavyko – dvidešimtąją minutę įvartį pelnė rezultatyviausias mūsų ekipos žaidėjas Edvinas Blažys.
Antroje rungtynių pusėje Edvinas pelnė dar vieną įvartį, kauniečiai po minutės atsakė vienu taikliu smūgiu. Tašką šiose rungtynėse padėjo Mažeikių futbolo veteranas Antanas Bulošas, po kurio taiklaus smūgio „VIP“ šventė trečiąją pergalę šiose pirmenybėse rezultatu 4:1.