Futbolininkams namuose žaisti sekėsi nevienodai

Po šių rungtynių mažeikiškiai atsidūrė šeštoje vietoje. („FK Atmosfera“ – mėlyna apranga.) Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Praėjusią savaitę skirtingose lygose rungtyniavo abi mūsų miesto komandos – „FK Atmosfera“ ir „Olimpas SC“.

Namuose –  pralaimėjimas

Paskutinėse Lietuvos futbolo antrosios lygos Vakarų zonos pirmojo rato rungtynėse namuose „FK Atmosfera“ susitiko su Kretingos „Minija“. Mažeikiškiai su trylika taškų buvo trečioje turnyrinės lentelės vietoje, kretingiškiai rikiavosi turnyrinės lentelės pabaigoje.
Pirmajame kėlinyje mūsų komanda sukūrė kelias progas pelnyti įvartį, tačiau jų neišnaudojo, o svečiai 37-ąją minutę smūgiavo taikliai ir pelnė įvartį. Antrajame kėlinyje abi komandos patyrė pavojingų akimirkų, tačiau sėkmė nebenusišypsojo nė vienai ekipai ir rungtynės baigėsi minimalia „Minijos“ pergale.
„Šįkart trūko taiklumo, sunkiai sekėsi pralaužti sutankintą varžovų gynybą. Jaunimui dar reikia treniruotis, stiprinti tarpusavio žaidimą. Gaila, kad namuose pralaimėjome paskutines pirmojo rato rungtynes ir nukritome turnyrinėje lentelėje į vidurį“, – rungtynėms pasibaigus kalbėjo Antanas Bulošas.
Po šių rungtynių mažeikiškiai atsidūrė šeštoje vietoje, šį savaitgalį Biržuose jų laukia paskutinės rungtynės pirmajame rate su antrąją vietą užimančia vietos „Širvena“.

Pergalės pagerino padėtį

Lietuvos sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonoje iki praėjusios savaitės nesėkmės persekiojo Mažeikių „Olimpą SC“, kuris buvo patyręs net šešis pralaimėjimus.
Mažeikiškių padėtį kiek pagerino dvi namuose iškovotos pergalės prieš Plungės ekipas. Iš pradžių mažeikiškiai rezultatu 2:1 palaužė Plungės „FK Versmė-Babrungas-2“ (po įvartį pelnė Egidijus Tenys ir Evaldas Šilinskas), o penktadienį rezultatu 4:2 jie privertė pasiduoti to paties miesto „Žiogų“ futbolininkus.
Du įvarčius mūsų ekipai pelnė Viktoras Anglickis, po kartą pasižymėjo Renaldas Gergždys ir Egidijus Tenys.
Po šių rungtynių „Olimpas SC“savo sąskaitoje turi šešis taškus ir tarp vienuolikos komandų pakilo iš turnyrinės lentelės dugno.