Futbolininkams nesėkmių ruožas tęsiasi

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nesėkmių serija Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkams tęsiasi – po penktadienį Kuršėnuose patirto pralaimėjimo tapo aišku, kad mūsų komanda šio sezono pirmenybėse jau nepakils iš zonos turnyrinės lentelės dugno.

Du įvarčiai praleisti paskutinėmis minutėmis

Paskutines Lietuvos antrosios lygos Vakarų zonos rungtynes šį sezoną išvykoje mūsų ekipa žaidė Kuršėnuose, kur jų varžove buvo vietos „Ventos“ komanda.
Kaip jau buvo ne kartą, rungtynės mažeikiškiams prasidėjo itin nesėkmingai – šeštąją ir dvyliktąją minutėmis aikštės šeimininkai pelnė du įvarčius. Kai kėlinio viduryje mažeikiškis Deividas Zaleskis pelnė įvartį, mūsų komanda perėmė iniciatyvą, sukūrė dar vieną šimtaprocentinę progą išlyginti rezultatą, tačiau viską nubraukė grubiausia gynėjų klaida, po kurios kuršėniškiams liko tik įridenti kamuolį į tuščius mūsų vartus.
Antrajame kėlinyje aikštėje dominavo mūsų komanda, tačiau likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Venta“ pelnė ketvirtąjį įvartį, o paskutinę rungtynių minutę – ir penktąjį, tad vėl skaudžiai pralaimėta rezultatu 1:5.

Išryškėjo pagrindinės bėdos

„Mus „skandina“ vis tos pačios bėdos, kurios persekioja visą sezoną –blogai sužaidžiame rungtynių pradžias ir pabaigas, pernelyg dažnai klysta jaunieji gynėjai, o ir puolime neišnaudojame progų. Visa tai susideda ir gaunasi toks nemalonus rezultatas“, – kalbėjo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
„FK Atmosfera“ su trimis taškais, kurie buvo pelnyti per pirmojo rato varžybas su kuršėniškiais, lieka paskutinėje, devintoje turnyrinės lentelės vietoje. Ateinančią savaitę mažeikiškių laukia paskutinės šį sezoną rungtynės savo aikštėje – jie priims „Akmenės SC“ futbolininkus. Paskutinės rungtynės nieko nelemia – akmeniškiai, kurie užima aštuntąją vietą yra surinkę aštuonis taškus ir mūsų ekipai net ir pergalės atveju nepavyks pakilti laipteliu aukštyn.
Pasak komandos vadovo, ekipa paskutinėse rungtynėse kovos tik dėl pergalės, norėdama skambiai baigti šį sezoną.