Futbolininkams – nesėkmių ruožas

Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujanti mūsų miesto „VIP“ ekipa patyrė dar vieną nesėkmę: sekmadienį mažeikiškiai išvykoje rezultatu 5:8 pralaimėjo „Akmenės“ futbolininkams.

Mūsų ekipa visas rungtynes bandė pasivyti varžovus. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 1:1, po taiklaus varžovų smūgio Arūnui Šteinui pavyko išlyginti rezultatą. Antrame kėlinyje po to paties žaidėjo pelnyto taško mažeikiškiai atsiliko rezultatu 2:3, po Mariaus Šlutos įvarčio jie vėl buvo tik per žingsnį nuo varžovų (rezultatas 3:4). Likus žaisti trims minutėms, „VIP“ žaidėjai, siekdami išlyginti rezultatą, vartininką pakeitė aikštės žaidėju, tačiau praleido tris varžovų įvarčius. Paskutinę rungtynių minutę A. Šteinas ir Martynas Viluckas pelnė po įvartį, tačiau rungtynių laimėti nepavyko.
„Kol kas sportinė Fortūna mums nepalanki – pralaimime jau ketvirtas rungtynes iš eilės. Susikuriame daug progų, jų neišnaudojame, į mūsų vartus vis krenta įvarčiai ir vėliau yra sunku išlyginti rezultatą. Bandysime pirmąją pergalę pasiekti šį savaitgalį rungtynėse namuose“, – po pralaimėjimo kalbėjo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Šeštadienį Sporto komplekso salėje „VIP“ susitiks su taip pat pergalių džiaugsmo dar nepatyrusia Vilniaus „Turbotransfers“ komanda.