Futbolininkams – sezono įkarštis

Kuršėnuose Antano Bulošo auklėtiniai įveikė abu varžovus ir pelnė nugalėtojų taurę bei medalius. Nuotrauka iš komandos archyvo

Reprezentacinė Mažeikių futbolo ekipa pralaimėjo eilines šalies čempionato rungtynes, o dvi jaunųjų mažeikiškių komandos tapo turnyrų Lietuvoje nugalėtojomis.

Lyderiai nuskriaudė mažeikiškius

Eilines šalies antros lygos futbolo čempionato rungtynes išvykoje žaidė Mažeikių „Atmosfera“. Žaisdami su vienu iš zonos lyderių „SC-FK Akmenė“ mažeikiškiai šįkart atrodė kiek prigesę – per pirmąjį rungtynių pusvalandį akmeniškiai turėjo žaidybinį pranašumą, kurį jau aštuonioliktą minutę pavertė įvarčiu. Po pusvalandžio mūsiškiai atsigavo, surengė patys keletą atakų, tačiau paskutinę pirmojo kėlinio minutę netikėtai į mūsų vartus krito antrasis įvartis, iškart po jo komandos išsiskirstė pertraukai.
Po pertraukos aikštėje jau vyko lygus žaidimas, progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda, tačiau įvarčių daugiau pasiekta nebuvo ir mažeikiškiai patyrė pralaimėjimą 0:2.
Kitas rungtynes septintąją vietą tarp dešimties komandų užimanti „Atmosfera“ žais penktadienį Plungėje su vietos „Babrungu“.

Prizą pelnė ir nugalėtojų treneris

Dvi dienas Gargžduose vyko tarptautinis devynmečių futbolo turnyras, kuriame varžėsi dvidešimt keturios komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Rusijos. Turnyre varžėsi ir dvi Mažeikių sporto mokyklos komandos, kurias treniruoja Algirdas Mika.
Pirmoji mūsų miesto ekipa pogrupyje įveikė šiauliečius ir latvius bei sužaidė lygiosiomis su sostinės sportininkais. Aštuntfinalyje jaunieji mažeikiškiai 6:0 sutriuškino Kauno „Spyrį“, ketvirtfinalyje 4:3 privertė pasiduoti Kaliningrado „Junost“, pusfinalyje po baudinių serijos tokiu pat rezultatu įveikė Kauno FM komandą, o finale nuo mažeikiškių  rezultatu 1:3 „krito“ Gargždų „Bangos“ bendraamžiai.
Nugalėtojų komandos geriausiu žaidėju pripažintas Adrijus Kontenis, geriausio turnyro vartininko prizą pelnė Daumantas Jakutis, geriausiu turnyro žaidėju pripažintas mažeikiškis Gvidas Gineitis.  Be prizo neliko ir komandos treneris Algirdas Mika – jis tarp 21 trenerio pasirodė geriausiai mušdamas vienuolikos metrų baudinius Gargždų „Bangos“ vyrų ekipos pagrindiniam vartininkui.

Iškovota brolių taurė

Kuršėnuose vyko tradicinis futbolo turnyras šalies rinktinės žaidėjų brolių Deivido ir Edgaro Česnauskių taurėms laimėti, jame varžėsi keturios trylikamečių komandos.
Sėkmė šiame turnyre lydėjo „FK Atmosfera“ komandą, kuri pirmojoje dvikovoje rezultatu 4:0 nugalėjo kuršėniškius, o finale – 3:1 įveikė Tauragės futbolininkus.
Pasak komandos trenerio Antano Bulošo, šiems futbolininkams tai buvo pirmosios varžybos, kai žaidžiama vienuolika prieš vienuolika, todėl džiugu, kad jau pirmajame turnyre iškovota nugalėtojų taurė.
Ir asmeniniai prizai atiteko beveik vien mažeikiškiams – Justas Kentvainis pripažintas geriausiu turnyro saugu, geriausiu puolėju – Gedas Klemenis, rezultatyviausiu žaidėju – Gintas Skrodenis.

5 Atsakymai į “Futbolininkams – sezono įkarštis”

1. parašė:

Kodėl Santarvė nepaminėjo,kad vyko seimo narės A.Bilotaitės futbolo turnyras?Gal kas žinot kokiai partijai priklauso Santarvė?

2. mano parašė:

Nesuprantu ir visai nepatinka ,kodel Česnauskų taures laimetojai išskirtinai pažymeti SANTARVĖJE.o A.Bilotaitės taurės laimėtojai ir visus praktiškai prizus parveze i mūsų miesta pamineti šitokiame skurdžiame straipsnelyje .

3. Petras parašė:

O 2004metų vaikų nuotraukos negali santarvė įdėti.Aš šią nuotrauką mačiau gargždų tinklapyje,labai graži.

4. mazeikietis parašė:

tie Algirdo Mikos aukletiniai jau nebestebina savo pergalemis. Tie vaikai eis toli. Saunuoliai!