Futbolininkų išvyką lydėjo pergalė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktąją pergalę šalies futbolo antrojoje lygoje pasiekė jaunieji „FK Atmosfera“ futbolininkai.

Pelnyta penkta pergalė

Penktadienį mažeikiškiai žaidė eilines Lietuvos antrosios futbolo lygos Vakarų zonos rungtynes Plungėje su vietos „Babrungu“. Pirmajame rate Mažeikiuose mūsų komanda šiai ekipai buvo  nusileidusi rezultatu 0:3.
Pagrindiniai įvykiai šiose rungtynėse užfiksuoti pirmajame kėlinyje. Septintąją rungtynių minutę Edvardas Kalinovas išvedė mažeikiškius į priekį, tačiau jau po minutės plungiškiai rezultatą išlygino. 21-ąją minutė Deividas Zaleskis po kontratakos vėl išvedė mūsų ekipą į priekį, po minutės šis žaidėjas vėl pabėgo nuo varžovų gynėjų ir pelnė trečiąjį įvartį.
Antrajame kėlinyje progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda, žaidimo gijas savo rankose laikė plungiškiai. Likus iki rungtynių pabaigos septynioms minutėms jie pelnė antrąjį įvartį, tačiau pakiliai rungtyniavusiems mažeikiškiams daugiau nieko nesugebėjo padaryti – „FK Atmosfera“ iškovojo penktąją pergalę čempionate – 3:2.

Jaunimas nustebino kovingumu

„Tokio rezultato nesitikėjome nei mes, nei plungiškiai – jaunimas sužaidė nuostabiai. Žinant tai, kad dėl traumų negalėjo žaisti keli pagrindiniai žaidėjai, dėl geltonų kortelių nerungtyniavo Antanas Bulošas, jaunimas kovojo negailėdamas jėgų, pelnė net tris įvarčius, galėjo pasižymėti mažiausiai dar kartą ir iškovojo gražią pergalę“, – geros nuotaikos neslėpė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Po keturiolikos rungtynių „FK Atmosfera“, surinkusi septyniolika taškų, tarp dešimties komandų užima septintąją vietą. Ketvirtadienį savo aikštėje mažeikiškiai susikaus su turnyrinės lentelės kaimynu Klaipėdos „Atlantu-3“,užimančiu aštuntąją vietą. Pirmajame rate pergalę rezultatu 2:1 Klaipėdoje šventė vietos futbolininkai.