Futbolininkų rungtynės neįvyko dėl teisėjų sprendimo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadieninė išvyka į Kauną Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionate rungtyniaujančiai mūsų miesto „FK Atmosferai“ baigėsi netikėtumu. Tik išėję į aikštę jie, kaip ir varžovai, šeštoje vietoje žengiančios vietos „Stumbro B“ ekipos žaidėjai, sužinojo, kad rungtynių nebus. Tokį sprendimą teisėjai priėmė, nes varžybų metu nebūtų buvę medikų ekipažo.
Mažeikiškių ekipos žaidžiantysis treneris Evaldas Razulis teigė, kad jo karjeroje toks atvejis – pirmas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

22 Atsakymai į “Futbolininkų rungtynės neįvyko dėl teisėjų sprendimo”

 1. Robertas parašė:

  Manyčiau,kad pagrindinė bėda yra užsidarymas nuo fanų,visuomenės,dabar jau ir žurnalistų,kurie skelbia pasiekimus. Taigi toli nereikia eiti…užeikit pas p. Petrulevičių ir Jus pamokys kaip bendrauti.Jei netinka Petrulevičius yra Banga,Džiugas,Minija,kur vyksta pastovus dialogas su sirgaliais. Mažeikiečiai pasiilgę gero futbolo,o Jus šiemet startavot visai nepasiruošę ir dabar visi kalti,tik ne Jus patys…

 2. Atmosfera nebedomina parašė:

  Jau ir Santarvei atsibodo spausdinti žinias apie Atmosfera „pasiekimus“ I lygoje, bet laikraščio skaitytojų žiniai – 2019 06 22, Kėdainių Nevėžis – Mažeikių Atmosfera 4:0. Taigi, rezultatai nekinta ir yra pastovūs, t. y. patirtas eilinis triuškinantis pralaimėjimas, kuriems, manyčiau, galo dar nenusimato. Šią savaitę laukia išvykos rungtynės su Vilniaus Vyčiu, su kuriuo, vargu ar mūsų „perspektyvus“ jaunimas yra šiai dienai pajėgus pakovoti.

 3. Siandien parašė:

  Vienas is sirgaliu iseidamas is stadiono po eilinio fiasko garsiai pasiule komandai pakeisti pavadinimà, neterst Atmosferos vardo. Siule grazinti Jovaro varda arba pasirinkti koki Dobiliuko pavadinima, kuri mindo kas tik nori. Faktas – eilini karta pazeminta Atmosfera gaudama siandie (06 16) nuo Vilniaus 2:7. Beje, ten irgi vien jaunimad lose, bet musu „perspektyvusis jaunimas“ eilini karta nesulose.

 4. Ha parašė:

  Kas dar gali eiti i tokias varzybas? 7-2 gedu geda, mires tas jobanas futbolas yra lietuvoj jau:) eikit geriau dirbti normalu darba o ne kamuoli spardyti ir juokinti zmones:D

 5. Vakaru fronte nieko naujo parašė:

  06 16. Atmosfera – Vilnius – 2:7. Per paskutines dvejas rungtynes namuose praleista net 14 ivarciu. Atmosferos „perspektyvusis jaunimas“ jau nuleidineja nosis, bet viskas ok, juk igauna patirties gaudami i savo vartus po 7 ivarcius. Beje jau 2 varzybas is eiles nebeliko triuksminguju sirgaliu fanu, kurie matyt ivertino klubo uzdaruma nuo visu.

 6. Dundukui parašė:

  Matosi zmogau, kad net paprasto teksto suvokimo neturi :) Priespaskutiniame komentare viska aiskiai parasiau. O savo punktus isvardinai, gavai atsakymus ir pridusai :) Lysk i pavesi, nes galva perkaito jau :)

 7. To DUNDUKUI parašė:

  matyt rungtynes „apsipylęs“ akis žiūrėjai arba „neregio“ akinius vietoj „saulės“ buvai užsidėjęs. Dar pasakyk, kad mūsiškiai buvo verti „lygiųjų“. Rezultatas 0:7 Tau turbūt nieko nereiškia arba nesuvoki, kad laimi ta komanda, kuri daugiau įmuša į savo varžovų vartus.

 8. Dundukui parašė:

  Tu apie rungtynes man nepasakok :) Viska maciau pats. Sudetis palygink viskas logiska. Pats pilstai is tuscio i kiaura, nebera ka sakyt ane? Savo punktus isvardintus pasiziurek, o tai pezi nesamones.

 9. Nu nežinau (Dundukui) parašė:

  Na kur ten matosi tas perspektyvus jaunimas LT mastu, nu nežinau. Sekmadienį, 0:7 pralaimėjus Gargždams, tas jaunimas gal kokias 15 – 20 pirmo kėlinio minutes bandė kažką parodyti bei pakovoti, tačiau pirmame kėlinyje gavę 5 įvarčius, antrame kėlinyje tik lakstė aikštėje „nuleidę savo sparnelius ir galvas“. Žaidimas 2 kėlinyje vyko faktiškai vienoje aikštės pusėje, o Gargždai dar galėjo primušti daugiau nei 2 įvarčius. Rungtynės – tragedija, Atmosferos žaidime nebuvo jokio futbolo, daugiau matėsi žaidimo „Ping – Pong“ bruožų, kai kamuolys tik atmušinėjamas toliau nuo savo vartų. Dėl „REZULTATO, KURIO GAL NĖRA“ – reikia drąsiai ir tiesiai sakyti, kad jo nėra, kaip ir nėra jokio žaidimo, panašesnio į futbolą, iš Atmosfera klubo pusės. Akivaizdu, kad REIKIA SKUBIŲ PERMAINŲ sudėtyje, o jei jų nebus (žinoma, jei nėra finansų, tai ir bus) tai Atmosfera bus tvirtai ir visam sezonui įsitvirtinę paskutinėje vietoje. Vienas linksmas sekmadienio aspektas tik buvo – aktyvusis latvis – sirgalius, kuris bandė kažkiek užvesti tiek Atmosfera jaunuolius aikštėje, tiek sirgalius tribūnoje.

 10. Dundukui parašė:

  Jeigu seki Lt futbolo aktualijas, tai turetum zinoti, kad LFF sprendimas del komandu skaiciaus 1 lygoje buvo priimtas likus menesiui iki cempionato. Tai klubas turejo sudelioti finansinius, zaideju klausimus ir visa kita zaibisku greiciu. Be to nemanau, kad tik auku dezutes turiniu klubas gyvas.. Tikiu kad yra verslininku, kurie duoda pinigu. Geras faktas: savivaldybes parama krepsiniui ir futbolui skiriasi 4-5 kartus! O rezultatas kol kas toks pat. Sutinku, kad gal nereikejo vien tik jaunimu pasikliauti, bet tam yra visa antra sezono dalis istaisyti. Geriau komanda 1 lygoje su jaunimu, nei komanda megeju lygoje, kuri mazai kam idomi. Rezultato gal ir nera, bet bent jau perspektyvus jaunimas matomas Lt mastu.

 11. Išmanėliui parašė:

  Dundukas esi daugiau Tu. Ko verki, kad pinigų nėra. Pirma, priimant sprendimą rungtyniauti aukštesnėje lygoje, reikėjo susidėlioti biudžetą, įvertinti finansines galimybes sukopmlektuoti komandą, kuri būtų pajėgi bent „užsikabinti“ toje lygoje. Dabar, viskas padaryta antraip. Surinktas jaunimas ir jo pakaitiniai (15-mečiai), kurie net II lygoje ne kažką pasiektų, būtų turnyrinės lentelės viduryje. Antra, verki dėl svetimų žaidėjų ir iškeli Mažeikių m. jaunimą. Tai svetimi patyrę žaidėjai ir kartu su juo rungtyniaujantis jaunimas, esant proporcijai 50/50, būtų daug ir žymiai naudingiau tiek tam pačiam jaunimui tobulėjimui, tiek duotų rezultatą, kurį matytume turnyro lentelėje. Dabar jaunimas išmestas į I lygą kaip „patrankų mėsa“. O dar vienas įdomus faktas – vyr. trenerio padėjėjas, patyręs mažeikiškis gynėjas, nuo suolelio vadovauja komandai ir dar tuo pačiu gina Akmenės mst. komandos spalvas. Tai kaip suprasti kalbas apie svetimus – savus. Trečia, jaunimas baigs vidurines ir gimnazijas ir patrauks tolimesnių mokslų į didžiuosius miestus ar užsienį. Tai tik visiškas idiotas ar maksimalus utopistas gali tikėtis „užsiauginti“ komandą vien iš vietinių jaunuolių. Ketvirta, Dėl tobulėjimo – kaip gali jaunuoliai tobulėti, kai yra aikštėje „mindomi“ kitų klubų. Priešingai, jie praras ūpą ir pasitikėjimą savimi, kad buvo akivaizdžiai matyti sekmadienio varžybose su Gargždų „Banga“, kuri „nusišluotė“ kojas į Atmosferą, nugalėdami ją 7:0. Ketvirta, dėl finansavimo reikia aktyviai bendrauti su Mažeikių m. verslininkais, bandyti tartis su jais dėl paramos, o ne laukti kol kas nors atveš pinigų maišą. Dabar finansavimo paieška matyt yra vykdoma tik su „Aukų dėžute“ stadione. Klounai ir ne daugiau…..

 12. :) parašė:

  Paskaicius komentarus matosi, kad kai kurie zmones gilioj tundroj dar. Verkia sirgaliai kurie nieko nesupranta :) Nepatinka neziurekit ir nekomentuokit laido riteriai :) Tikras sirgalius situacija vertina blaiviai o ne pirstais bado pats sededamas gera vieta kasydamas :) Norisi pergaliu iskart? Sirkit per televizoriu uz Liverpool dabar :))) Gloryhunteriai :)))

 13. Ismaneliai parašė:

  Ismaneliai jus ka cia verkiat kad reikia laiko kokio dar laiko su tokiais cirkais kam lysti isvis i aukstesni lygi su sita komanda antroje lygoje viduryje butu apie koki laika dar snekate didieji ekspertai :) o apie pinigus tai isvis tylet kai zaidejai grasius gauna dar klausimas ar isvis gauna :)

 14. Neismaneli, parašė:

  matau rasai daugiskaita – „zinome“. Tai prisistatykit kas per grupe esat ir eikit padarykit kad tokie stiprus vadyboje. Jei ne kai kurie zmones ir ju vadybiniai sugebejimai, komandos is vis 1 lygoje nebutu. Lygini Gargzdu, Pakruojo komandas kurios turi tradicijas, patyrusius zaidejus, remejus ir Atmosfera kuri pirmi metai 1 lygoje. Jusu bukom galvom nedaeina kad per viena diena niekas nesidaro ir tai sunkus ir juodas darbas pasiekti ju lygi tiek vadyboje, tiek aiskteje.

 15. Neišmanėlis parašė:

  Mažeikuose gyvena per 30t. gyventojų. Kupiškyje,Pakruojyje 5t. Geriau prisipažinkit,kad vadybos komandoje nėra. Kupiškis randa pinigų o Mažeikiai matyt laukia kol kas atneš….Žinome kiek gauna pinigų kiti klubai. Kad ir Bangos futbolininkai turi papildomus darbus.Pernai kažkaip buvo vadovas kitas,bet rado ir šiokiem tokiem atvykėliam sumokėti,o šiemet kylam į aukštenį lygį,bet niekas neatneša maišo su doleriais….ir verkiam,kad mūsų niekas nesupranta. Krepšininkų vadovas matosi ,kad dirba ir turi rėmėjus,o futbolininkai laukia kol maišas iš dangaus nukris…

 16. Neismaneliai, parašė:

  kurie nesupranta nieko taip ir tegali komentuoti! Jus ka galvojat zaidejai, treneriai gauna didelius pinigus? Uz grasius jie nori top 5 komandos 1 lygoje, juokdariai! Be to tai pirmas sezonas 1 lygoje beatsikurianciam klubui. Taip pat komanda be Zalgiro B jauniausia komanda, be patirties. Geriems, patyrusiems zaidejams reikia pinigu, kuriu klubas neturi.. Paremsit kluba snekuciai? Sulyginkit miesto krepsinio ir futbolo komandas, ju biudzetus. Tai klausimas: norit svetimu zaidzianciu uz miesto komanda su dideliais atlyginimais zaideju ar tik vietinio jaunimo kuris igaves patirties ir isaugines savo verte keltu komandos ir klubo lygi? Lengva pilti pamazgas ant zmoniu nieko nezinant, pasidomekit is pradziu ekspertai…

 17. VALIO, SUPER NAUJIENA parašė:

  Atmosfera pasiekė 1-ąją pergalę I lygoje, ir turbūt vienintelę, kai komandai vadovauja tokie treneriai ir rungtyniaujama lygoje su vaikais savo sudėtyje. SVEIKINU visus sirgalius su šia gražia ir „pelnyta“ pergale. Istorinės pergalės pasiekimo aprašymas (info) žemiau:

  LFF Drausmės komitetas Stumbrui B skyrė techninį pralaimėjimą
  2019-06-04 pirmalyga.lt ;
  LFF Drausmės komitetas išnagrinėjo bylą dėl neįvykusių Kauno „Stumbro B“ ir Mažeikių „Atmosferos“ rungtynių.

  Priminsime, kad Kauno komanda nesugebėjo užtikrinti greitosios pagalbos automobilio budėjimo rungtynių metu. Teisėjai laukė 45 minutes, tačiau greitosios pagalbos automobilis neatvyko ir rungtynių pradėti nebuvo įmanoma.

  LFF Drausmės komitetas, vadovaudamąsis LFF Drausmės kodeksu nusprendė:

  – skirti komandai Stumbras B techninį pralaimėjimą rezultatu 0:3 FK Atmosfera naudai.

  – skirti VšĮ FC Stumbras minimalią 500 Eur baudą.

 18. Nusiraminus ir geriau pagalvojus parašė:

  Viskam savas laikas, bet pagarba visada turi būti.

 19. Rolandui parašė:

  Nieko čia baisaus ar keisto Mažeikių m. futbole nesidaro, kažkas tipo panašaus, kaip „garsūs“ LFF vadovybės paskyrimai – pasikeitimai, tik žymiai mažesnio ir minimalaus maštabo. Pas mus Mažeikiuose ir Atmosferoje „ramu kaip Belgijoje“, o du akmeniškiai – treneriai Mažeikų m. futbolą, palaipsniui, ramiai ir tyliai gesina, kasa po žeme ir t.t. O tikra „Atmosferos“ legenda ir pagal LFF teikiamą informaciją ir dabartinis „Atmosfera“ vyr. treneris N. Gudaitis ne tik, kad nieko nedaro, bet galimai ir prisideda prie to. TODĖL IR YRA VISIŠKA TYLA, JOKIO BENDRAVIMO NEI SU VISUOMENE, NEI SU KLUBO SIRGALIAIS….. SIRGALIAI, ypač tie, kur stadione garsiai ir aktyviai riaumojate, pabuskite ir pareikalaukite viešai jų paaiškinimų dėl esamos situacijos komandoje. Ypač užklausti dėl fakto – kodėl Razulis ir Mockus tiek daug prijaučia Akmenės futbolui ir aktyviai ten dalyvauja, ir paklausti kokie jų tikrieji tikslai ir siekiai Mažeikių FK Atmosferoje.

 20. Rolandas parašė:

  Čia Lietuva,ne Baltarusija ir manau komandos vadovybė,treneriai, turėtų bendrauti su visuomene ir atsakyti kas čia darosi Mažeikių futbole?

 21. Pagal viską parašė:

  Tiek Raziulis (tipo Atmosfera vyr. treneris, nors pagal LFF viešai skelbiamą info vyr. treneriu pristatomas Nerijus Gudaitis), tiek Julius Mockus (Akmenės žaidėjas) – du „chamaleonai“ – treneriai, vadovaujantys mūsų miesto komandai. Ir gaila, kad prie to dueto dar ir N. Gudaitis prisideda, taip žlugdydamas mūsų miesto futbolą, o taip pat žemindamas garsios „Atmosferos“ vardą. REIKIA KUO SKUBIAU IMTIS SIRGALIAMS PRIEMONIŲ IR BOIKOTUOTI VARŽYBAS, varžybų metu paliekant stadioną. Gal kažkiek tai sugėdins bent N. Gudaitį, o tiems 2 Akmeniškiams – treneriams dėl Mažeikių m. futbolo nusispjauti, jiems dabar svarbu šį sezoną babkių pasidaryt (ir nesvarbu kaip) bei pasiruošti kitam sezonui rungtyniauti I lygoje už jų mylimą Akmenės komandą arba ją treniruoti. SIRGALIAI ATSIBUSKITE, NELEISKITE TYČIOTIS TIEMS VEIKĖJAMS IŠ JŪSŲ, SIRGALIŲ, IR MŪSŲ MIESTO BUVUSIŲ GARSIŲ PASIEKIMŲ FUTBOLE. REIKIA KUO SKUBIAU SPIRTI LAUK ir kuo toliau ginti Raziulį su padėjėju nuo FK Atmosfera ir nuo viso Mažeikių m. futbolo.

 22. Rolandas parašė:

  Apie Atmosferos komandą susidaro savotiškas jausmas. Ar gali būti geras komandos treneris,jei pats žaidžia už Akmenės komandą? Raziulis taip pat dalyvauja Akmenės komandos varžybose. Gal jiems svarbiau Akmenės komanda,kuri pirmauja 2 lygoje ir ruošia vietą krentantiems Mažeikiams? Man kaip Mažeikių sirgaliui gaila tų fanų,kurie palaiko komandą ne tik namuose,o čia tiesiog tyčiojamasi išstačius komandą, silpnesnę nei pernai 2 lygoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto