Futboliuko festivalyje – „Delfino“ triumfas

Futboliuko festivalyje virė atkaklios kovos. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=523 template=caption]Trečiadienį jau trečią kartą įvyko rajono Švietimo skyriaus ir klubo „FK Atmosfera“ organizuojamas sportinis renginys Mažeikių lopšelių-darželių ugdytiniams – Futboliuko festivalis.

Dalyvavo aštuoni darželiai

Šiais metais šventėje dalyvavo aštuoni Mažeikių rajono lopšeliai-darželiai: „Bitutė“, „Delfinas“, „Buratinas“, „Eglutė“, „Žilvitis“, „Berželis“, „Gintarėlis“ ir Sedos darželis.
Šventę pradėjus komandų paradu bei prisistatymais, laukė svarbiausia jos dalis – futbolo žaidimas, prieš kurį, kad apšiltų, vaikai dalyvavo keliose su futbolu susijusiose estafetėse. Kaip ir ankstesniais metais, mažieji į šventę atvyko su tvarkingomis, vienodomis aprangomis, demonstravo puikų ir drausmingą elgesį. Darželinukus atlydėjo gausios palaikymo komandos: draugai, tėveliai, apsirūpinę plakatais, kitais palaikymo reikmenimis.

Tikslas pasiektas

Geriausia pripažintai darželio „Delfinas“ komandai įteikta pereinamoji festivalio taurė. Apdovanojimas skirtas įvertinus komandos pasirodymą sportinėje ir šventės prisistatymo dalyje. Prizu – tortu – apdovanota daugiausiai įvarčių pelniusi „Buratino“ ekipa. Pirmą kartą dalyvavusiems ir radusiems galimybių atvykti į šventę Sedos darželio vaikams įteiktas futbolo kamuolys.
Kiekvienas šventės dalyvis pasipuošė medaliais, o komandos – Lietuvos futbolo federacijos įsteigtais prizais – futbolo kamuoliais ir su futbolu susijusiais suvenyrais.
„Manau, kad savo tikslus – supažindinti vaikus su futbolu, paįvairinti darželių kasdienybę, pasportuoti – šis tradiciniu jau tampantis turnyras pasiekė. Džiugu, kad vis daugiau vaikų sužino apie šią sporto šaką, jau yra pirmojo festivalio dalyvių, kurie pradėjo lankyti treniruotes mūsų klube. Tikimės, kad kitais metais dalyvių skaičius dar ūgtelės“, – džiaugėsi viena iš turnyro organizatorių, futbolo klubo „Atmosfera“ direktorė Aurelija Jurkuvienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*