Futbolo fiestos įspūdžiai – neužmirštami

Mažeikiškiai: (antras iš kairės) Darius Ruginis ir (ketvirtas iš kairės) Nerijus Gudaitis – su estų sirgaliais. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Pirmą kartą pasaulio futbolo čempionatas vyksta netoli mūsų šalies, todėl ne vienas lietuvis pasinaudojo proga ir nuvyko stebėti milijardų dėmesį prikaustančio renginio.
Įspūdžiais iš pirmadienio rungtynių tarp Maroko ir Ispanijos rinktinių, pasibaigusių kovingomis lygiosiomis (rezultatas 2:2), pasidalijo mažeikiškis futbolo specialistas Nerijus Gudaitis.

Pats atstovavęs Lietuvos rinktinei pasaulio čempionato atrankos rungtynėse, jutęs tokių varžybų atmosferą, Nerijus Gudaitis teigė, kad mintis apsilankyti vieneriose finalinių pasaulio pirmenybių etapo rungtynėse kilo iš karto, kai tik sužinojo, kad Rusija iškovojo teisę rengti šį etapą – taigi, prieš ketverius metus. Jau tada numanė, kad rungtynės gali vykti kur nors netoli mūsų šalies, ir išties – paaiškėjo, kad jos vyks Kaliningrade.
„Galimybę įsigyti bilietus suteikė Lietuvos futbolo federacija už nuopelnus šalies futbolui. Nežinau, kam kaip atrodo, ar juos įgijau pigiai, ar brangiai – į rungtynes tarp Ispanijos ir Maroko už bilietą sumokėjau 136 eurus. Su „FK Atmosfera“ prezidentu Dariumi Ruginiu sėdėjome sektoriuje, netoli kampinio vėliavėlės, septynioliktoje eilėje. Rusakalbiai sirgaliai sakė, kad pagrindinėje tribūnoje bilietas kainavo 200 eurų“, – pasakojo mažeikiškis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto