Futbolo sezonas užbaigtas dviem turnyrais

Paskutinį šio sezono trofėjų Mažeikių SM-2009 futbolininkai iškovojo savo mieste. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių stadiono dirbtinės dangos aikštėje vyko du jaunųjų futbolininkų turnyrai. Abiejuose triumfavo mūsų miesto ekipos.

Išbandė naują formatą

Pirmasis turnyras surengtas 2005–2006 m. gimimo futbolininkams. Šios amžiaus grupės sportininkai dalyvavo čempionatuose, kur buvo žaidžiama devyni prieš devynis. Kitą pavasarį jie jau žengs į suaugusiųjų futbolą ir oficialiose pirmenybėse žais vienuolika prieš vienuolika. Išlyga jaunimui tik ta, kad kėliniai, skirtingai nuo didžiojo futbolo, truks po pusvalandį.
Mažeikiuose turnyras surengtas, siekiant išbandyti naują formatą – žaisti suaugusiųjų futbolą. Į jį susirinko 2006 m. gimimo mažeikiškiai: Sporto mokyklos auklėtiniai, metais vyresni „FK Atmosferos“ futbolininkai, o taip pat svečiai iš Telšių, Šiaulių, Gargždų ir Klaipėdos.
Evaldo Razulio treniruojami „FK Atmosfera“ atstovai pusfinalyje rezultatu 2:0 įveikė šiauliečius, o finale – 3:0 gargždiškius ir tapo turnyro nugalėtojais. Sporto mokyklos auklėtiniams, kuriuos treniruoja Nerijus Gudaitis, teko guostis 5-ąja vieta.

Triumfavo šeimininkai

Kitą dieną vyko 2009 m. gimimo futbolininkų kovos, buvo varžomasi septyni prieš septynis. Jose dalyvavo po dvi Mažeikių sporto mokyklos ir „FK Atmosfera“ ekipas ir svečiai iš Gargždų, Plungės, Šiaulių bei Klaipėdos.
Sėkmė lydėjo šalies trečios vietos laimėtojus, trenerio N. Gudaičio auklėtinius: pogrupyje Sporto mokyklos futbolininkai iškovojo pirmą vietą, pusfinalyje įveikė „FK Atmosferą“, o finale rezultatu 3:0 – Gargždų „Bangos“ ekipą.
„Tai buvo paskutiniai turnyrai lauko sąlygomis. Galime tik džiaugtis, kad mūsų mieste sudarytos galimybės puikiausiai žaisti rudeniui baigiantis. Džiugina jaunųjų žaidėjų motyvacija, noras rungtyniauti, tėvelių entuziazmas“, – kalbėjo N. Gudaitis.
Nuo gruodžio vidurio jauniesiems futbolininkams prasideda šalies mažojo salės futbolo penki prieš penkis čempionatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto