Futbolo sirgaliai „Maximoje“ aiškinosi santykius

Į dvi dienas trukusio futbolo žiemos turnyrą suvažiavo sirgaliai iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Į tarptautinį futbolo fanų turnyrą Mažeikiuose susirinkę dalyviai ramiai neišsiskirstė. Prekybos centre „Maxima“ jie kumščiais aiškinosi santykius. Per muštynes buvo išdaužytos kai kurių prekybos skyrių vitrinos.

Apgadino parduotuvių turtą

Šeštadienio vėlų vakarą Žemaitijos gatvėje esančiame prekybos centre „Maxima“ keikdamiesi ir stumdydamiesi grupelė jaunuolių aiškinosi santykius.
Spėjama, kad po futbolo žiemos turnyro rungtynių prekybos centre susitiko skirtingų komandų sirgaliai. Ginčai peraugo į pasistumdymą, kurio metu sulaužytos prekybos centre įsikūrusios juvelyriniais dirbiniais prekiaujančios įmonės ir Lietuvos pašto skyriaus apsauginės žaliuzės.
Vėliau vaikinai pyktį liejo lauke. Išėję į gatvę jaunuoliai pripuolė prie pro šalį važiuojančio automobilio BMW X-5 ir be jokios priežasties sudaužė kairės pusės galinio vaizdo veidrodėlį bei spyrė į vairuotojo dureles.

Įtariami futbolo sirgaliai

Policijos pareigūnai įtaria, kad tarp chuliganų galėjo būti ne vietinių, o ukrainiečių ar latvių sirgalių, kurie, pirminiais duomenimis, buvo neblaivūs.
Mažeikių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos viršininkas Mindaugas Jaremčiukas apgailestavo, kad organizatoriai neinformavo pareigūnų apie numatomą turnyrą, todėl tai apsunkino tyrimą.
„Aiškinamės, kurios šalies piliečiai sukėlė neramumus prekybos centre. Nesutarimai tarp jaunuolių apsiribojo pasistumdymu, žmonės sunkių sužalojimų išvengė“, – informavo M. Jaremčiukas.

Lankytojai liko nepatenkinti

Prekybos centro lankytojai liko nepatenkinti apsaugos darbuotojų veiksmais. Jie esą liko visai abejingi futbolo sirgalių siautėjimui. Kilus nesutarimams tarp jaunuolių, prekybos centro apsaugos darbuotojai iškvietė policiją ir į konfliktą nesikišo – situaciją stebėjo iš šalies.
„Maximos“ Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Mužienė „Santarvę“ patikino, kad apsaugos darbuotojai sureagavo iš karto.
„Viskas vyko labai greitai. Vyrukai apsistumdė ir vėliau išėjo į lauką. Apsaugos darbuotojai iškvietė policiją ir ėjo artyn prie besistumdančių jaunuolių, tačiau į patį konflikto įkarštį nesikišo. Jei konfliktas būtų užtrukęs, tai apsauga, be abejo, būtų ėmusis priemonių, kad pirkėjai nenukentėtų“, – patikino L. Mužienė.

13 Atsakymų į “Futbolo sirgaliai „Maximoje“ aiškinosi santykius”

 1. Fanas parašė:

  Visiskos pievos aprasytos. Vietiniai buduliai uzsirove ir net neitare, kad fanu daug daugiau. Gavo snukin ir pabego. Baisus ivykis. Futbolo fanai tikrai specialiai tokiu nuotykiu neprovokuoja ir neiesko. Gavo ko prisiprase ir viskas. Beje buve ir baisiau, cia nk ipatingo neatsitiko.

 2. Ponas Direktorius parašė:

  Vietiniai ereliai patys kibo prie jaunuoliu, o kai atejo ir i snukius dave jie tai keturiom lakste po maksima, ir nereik pizdelint kad fanai kalti del to :D Ne ant tu uzsoko ereliai :) Sauniai paselo jaunimelis :DDDD

 3. to Mazeikis parašė:

  Kad bahurai keturiom bego ir tik uz kasu pagavo Juos,sako atsigine :DDDDD

 4. Mazeikis parašė:

  sak gavo i burna marozai , iki kiemo atsigine 5 bahurai , 3 krito :D ce tipo mldc sokinet po 5 :D

 5. dalyvis parašė:

  I duda gavo mazeikiu marozai, fanai tarpusavyje nesimuse :)

 6. Rebiatos parašė:

  Kad patys mazeikiskiai gavo malku :D

 7. google translate parašė:

  Ожидается, что после турнира зимой футбольный матч торгового центра встретились разных вентиляторов команд.

 8. aaa parašė:

  lado riteriai maziau lokit….

 9. juokdariai parašė:

  jie ant 3-4 zmoniu soko visi kazkur 20 +- tai ner ko noret

 10. zzz parašė:

  beje tiepatys fanai musos kuriu foto rodo tos komandos fanai.skustagalviai melynai raudonai salikais.

 11. zzz parašė:

  ka padarys pries buri avinu.aisku gautu.ko patys nejot mustis su zalgirio fanai vasara?lopai esat,bambet temokat.

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai visur is tos apsaugos tik seselis,kiek prie pasto yra nukentejusiu?

 13. Stanislovas parašė:

  Žinoma, kad apsauginių reikalas saugoti parduotuvės turtą, bet dėl žmogiškojo faktoriaus, tai reikia pasakyti, kad jie bijojo kištis į tą košę. Gaus į nosi ir pasibaigs jų apsaugą. Jie tik atskirus individus gali sutramdyti, o kur jau keli, kinkos dreba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto