Futbolo šventė sukvietė tėvelius ir vaikus

Mažeikiškės futbolo aikštėje azartu nenusileido vyrams. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=387 template=caption]Futbolo klubas „Atmosfera“ jau antrus metus mažeikiškius nudžiugina Futbolo švente. Šiemet joje pirmą kartą varžėsi ir merginų bei moterų komandos.


Konkursų ir pramogų netrūko 

Mažeikių centriniame stadione jau antrus metus vyko futbolo klubo „Atmosfera“ šventė, kurios metu užsiėmimą rasti galėjo kiekvienas. Kaip sakė klubo direktorė Aurelija Jurkuvienė, ši šventė nuo kitų miesto švenčių skiriasi tuo, kad joje galima ne tik vaikščioti ir būti pasyviu žiūrovu, bet ir dalyvauti pačiam, pasirinkus norimą, futbolo elementų nestokojantį konkursą. 
Konkursų ir pramogų futbolo klubo vadovai buvo sugalvoję ne vieną – čia buvo galima išbandyti jėgas taikant kamuoliu į vartų viršutinį kampą, vadinamąją „devynkę“; mušti vienuolikos metrų baudinį „FK Atmosfera“ vartininkui Arnoldui Kaupiui; nuo šešiolikos metrų atžymos pataikyti į viršutinį vartų skersinį; į aikštės viduryje esančią dėžutę koja iš devynių metrų įmesti kamuolį; dalyvauti tėvelių draugiškame turnyre.
„Renginio svarbiausia rungtimi vadinčiau masinį kamuolio žongliravimą ir, žinoma, trijų merginų ir moterų komandų pasirodymą pirmą kartą mūsų miesto futbolo aikštėje. Be rungtynių, moterys turėjo ir dar vieną pramogą, kuri sukėlė nemažai emocijų – kamuolys įdedamas į vaikišką vežimėlį, juo reikia kuo greičiau išlaviruoti tarp kliūčių ir dar mušti jį į vartus“, – apie konkursus pasakojo treneris Antanas Bulošas.
Pasak jo, tokios šventės miesto žmonėms į naudą: gražus oras, susitikimas su draugais, laisvalaikio praleidimas kartu su savo vaikais.


Pasiektas žongliravimo rekordas

Moterų futbolo varžybose nugalėjo „Ventos“ pagrindinės mokyklos moksleivių komanda, aplenkusi futbolo klubo auklėtinių mamas bei bendrą miesto lopšelių-darželių auklėtojų ekipą. 
„Norėjosi kažko naujo, kažko šviežaus, tad ir surengėme moterų futbolo varžybas. Iš pradžių joms buvo nedrąsu, nerimavo, kaip jų žaidimą priims žiūrovai, tačiau po renginio visos žaidusios futbolą moterys pripažino, kad dalyvautų dar kartą“, – pasakojo A. Jurkuvienė.
Antroji futbolo šventė pateikė rekordą – vienu metu kamuoliu žongliravo 340 mažeikiškių, pernai šioje pramogoje dalyvavo 285 dalyviai.
„Antrą kartą tokią šventę organizuoti jau yra lengviau, nors tenka nemažai organizacinių rūpesčių. Tačiau visus rūpesčius nubraukia tai, kai pamatai, kad šventės tikslas – per futbolą suvienyti šeimas, pasiektas. Juk kartu žaidė visa šeima – mama rungtyniavo moterų futbolo varžybose, tėvelis ir sūnus dalyvavo konkursuose“, – pastebėjo klubo direktorė.
130 vaikų septyniose grupėse skaičiuojantis futbolo klubas „ Atmosfera“ jau kuria ir kitus planus – kaip ir pernai, surengti mėgėjų futbolo turnyrą, taip pat yra idėjų rengti ir tarpgatvines vaikų varžybas, kuriose ant žaliosios vejos galėtų sužaisti ir tie, kurie nelanko jokio būrelio. Kaip pažymėjo klubo direktorė, svarbu, kad vasaros užtektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto