Futbolo tradicijų puoselėtojas pagerbtas ordinu

Nerijų Gudaitį apdovanojo Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius (dešinėje) ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius (kairėje). Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Antradienį jubiliejaus proga Lietuvos futbolo federacijoje pagerbtas ilgametis Mažeikių futbolo tradicijų puoselėtojas, „FK Atmosfera“ prezidentas Nerijus Gudaitis.

Šalies futbolo federacijos vadovai mažeikiškiui treneriui, buvusiam žinomam futbolininkui N. Gudaičiui įteikė Lietuvos futbolo federacijos trečiojo laipsnio ordiną už ilgametę veiklą ir nuopelnus Mažeikių krašto ir Lietuvos futbolui.
Futbolo abėcėlės N. Gudaitis mokėsi mūsų mieste, po to rungtyniavo Mažeikių „Atmosferos“, Lydos, Smolensko, Klaipėdos klubuose, o sportinę karjerą baigė Mažeikių „Romar“ ekipoje, su kuria tapo Lietuvos čempionu ir bronzos medalininku.
Pasižymėjo mažeikiškis ir tarptautinėje arenoje: šalies rinktinėje sužaidė dešimt rungtynių, dvejų metu buvo komandos kapitonas.
Baigęs sportininko karjerą, N. Gudaitis nepaliko futbolo – mokė didelį būrį jaunų mažeikiškių, treniravo ne tik vaikus, bet ir reprezentacinę miesto komandą, kaip treneris pasiekė ne vieną laimėjimą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Futbolo tradicijų puoselėtojas pagerbtas ordinu”

  1. Buočius parašė:

    Labai malonu,kad Mažeikiuose yrą tokių žmonių.Savo darbais puošią žmonių pagarbą.Sveikinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto