„Gabijiečių“ komandos – verslumo turnyro finale

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Dvi Gabijos gimnazijos komandos – „IsOro“ ir „Sugalvojau“ lapkričio 7-ąją dalyvaus Kaune vyksiančiame Nacionaliniame moksleivių verslumo turnyro finale.

Mokosi verslumo

Gabijos gimnazijos ekonomikos mokytoja Rima Skrodenytė pasakojo, kad moksleivių verslumo turnyrą organizuoja Respublikinė ekonomikos mokytojų asociacija kartu su VšĮ „Verslo iniciatyva“. Jis skirtas 10–12 klasių Lietuvos moksleiviams.
„Šiuo projektu siekiama per interaktyvius ir naujoviškus mokymo metodus mokinius supažindinti su konkrečiais ekonominiais procesais ir parodyti, kaip jie veikia. Kartu ugdomas vaikų verslumas, jie mokosi lyderystės, komandinio darbo, veiklos planavimo, problemų sprendimo įgūdžių, be to, šis projektas lavina Lietuvoje naujo, bet populiaraus simuliacinio mokymo metodo įgūdžius“, – kalbėjo mokytoja.

Susitiks aštuonios komandos

Pirmi du turnyro turai vyko internetu. Jį pradėjo per 170 komandų iš visos Lietuvos, komandoje – trys nariai. Po pirmojo turo liko 50 geriausių komandų, o antrasis turas išaiškino finalininkus, kurie imituos įmonės veiklą jau gyvai auditorijoje. Čia susitiks aštuonios komandos.
Kartu su mokytoja į Kauną vyks „IsOro“ komanda: gimnazijos trečios „B“ klasės mokiniai Gintarė Jankauskaitė, Lidija Idzelytė, Mantas Šalkovskis – ir  komanda „Sugalvojau“ – antros „C“ klasės gimnazistai: Emilija Pazniokaitė, Karolina Pociūtė, Karmena Davidonaitė.
Nugalėtojai bus apdovanoti planšetiniais kompiuteriais, likusios septynios komandos gaus rėmėjų įsteigtus prizus.

4 Atsakymai į “„Gabijiečių“ komandos – verslumo turnyro finale”

 1. Riasa parašė:

  Nuostabu, kad vaikai, nenuleidžia rankų, o dalyvauja įvairiuose turnyruose. Šiame turnyre, dalyvavo mano draugės šaunuolė dukra, Gintarė bei Jos draugė, Lidija. Sveikinu Jus mergaitės, esate šaunuolės, tie kurie nesidžiaugia su Jumis, veikiausiai pyksta ant visko kas vyksta ne aplink juos. Pirmyn jaunime, mes Jumis didžiuojamės.

 2. BBC parašė:

  Oi nu tik jau nereikia cia savo vaiku vardu komentaruose minet, pateko tai pateko i finala, bet ne, reikia dar po straipsnio komentara numest kad po to draugem but ka papadakot, kad ot apie mano lidija raso. Graudu zmones, graudu..

 3. Birute parašė:

  Dziaugiuosi savo dukryte Lidija,sekmes finale :)

 4. Rasa parašė:

  Šaunuoliai, iš tiek komandų išėjo į finalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto