Gabijos gimnazija – lyderė Telšių apskrityje

Asmeninio albumo nuotr.

Gabijos gimnazijos moksleiviai antrus mokslo metus iš eilės tapo ekologinio projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ nugalėtojais Telšių apskrityje. Už tai jiems dovana – išvykos į Kauno „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ krepšinio rungtynes.

Antrąjį sezoną Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuojamo projekto esmė – įtraukti moksleivius į ekologinę veiklą – jie turi surinkti ir atiduoti perdirbti kenksmingą elektroninę įrangą, buitinę techniką, nebenaudojamas baterijas ir mobiliuosius telefonus.
Pirmąjį sezoną – 2013–2014 mokslo metais buvo renkamos panaudotos baterijos ir dujošvytinės baterijos – jų moksleiviai sunešė apie keturias tonas. Kadangi moksleiviams toks pavojingų atliekų rinkimas tapo įpročiu, nutarta šį projektą pratęsti dar vienerius metus.
„Patirtis rodo, kad vaikų atsakomybei ugdyti, naujiems įpročiams formuoti reikia ne vienerių metų įdirbio. Ilgalaikis projektas garantuoja didesnę sėkmę nei vienkartinė akcija, kuri pasimiršta taip greitai, kaip ir įvyko, todėl akcijai „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ reikėjo tęstinumo,“ – teigė EPA vadovas Mantas Varaška.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Asmeninio albumo nuotr.

Asmeninio albumo nuotr.

Asmeninio albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto