Gabijos gimnazijoje – spalvingas madų šou

Austėjos Riškutės nuotr.

[nggallery id=791 template=caption]Ketvirtadienį Gabijos gimnazijoje vyko tikras madų šou: ant podiumo savo kolekcijas pristatė šešiolikos klasių komandos.

Šis integruotas menų renginys gimnazijoje vyksta jau devynioliktą kartą. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Sonata Šakienė pasakojo, kad kiekvienais metais projektas turi savo temą, šiemet tai –  „Spalvų paletė“.
„Tema ir diktuoja užduotis klasių komandoms. Jos burtų keliu išsitraukia spalvas ir pagal jas rengia kolekcijas. Vėliau yra kuriamas tų kolekcijų pristatymas. Reikia išmonės ne tik parodyti kolekciją, bet ir ją pristatyti: taip gimsta įvairūs mini spektakliai, improvizacijos. Tai ilgas procesas, didelis darbas, bet vaikai noriai įsitraukia į jį“, – kalbėjo S. Šakienė.
Šiame spalvingame renginyje dalyvauja daug gimnazistų, nes vieną komandą sudaro beveik visa klasė: vieni tampa dizaineriais, modeliais, kiti – aptarnaujančiu personalu, makiažo, šukuosenų, manikiūro specialistais.
„Šiandien visa gimnazija kvepia konkursu: dažais, lakais, kitomis medžiagomis. Jam pasibaigus vyksta apdovanojimai – įvertinamos klasių sukurtos kolekcijos, atskiri kostiumai. Mes kasmet būname nustebinti gimnazistų kūrybiškumo“, – tikino S. Šakienė.

4 Atsakymai į “Gabijos gimnazijoje – spalvingas madų šou”

 1. Įdomu parašė:

  Tokia puiki Gabijos gimnazija, o mokinių skaičius katastrofiškai mažėja. Kuklumo, gabijiečiai, kuklumo.

 2. Jėzusmarija parašė:

  ponia Irena, atsikvošėkit – Račkausko gimnazija kone kiekviename laikraštyje.

 3. Gal parašė:

  Račkausko gimnazijoje nieko nevyksta? Juolab Gabijos gimnazistų ir mokymosi rezultatai geriausi. Vadinasi pati gimnazija yra demokratiška: ir gimnazistai gerai mokosi ir šventes švenčia.

 4. Irena parašė:

  Negi nėra rajone svarbesnių mokyklų? Kada apie Račkausko gimnaziją parašysit?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto