Gabijos gimnazijos bendruomenė džiaugiasi atletinės gimnastikos sale

Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Praėjusią savaitę Gabijos gimnazijoje atidaryta atletinės gimnastikos salė, ta proga surengtos štangos spaudimo varžybos.
Gimnazijos kūno kultūros mokytojas Linas Ligeikis sako, kad nauja įranga aprūpinta salė – tai dar viena galimybė mokiniams atrasti mėgstamiausias sporto šakas.

Pasak Gabijos gimnazijos kūno kultūros mokytojo L. Ligeikio, minčių apie tai, kad gimnazijoje reikia dar vienos sportinės erdvės – atletinės gimnastikos salės, buvo jau kurį laiką. Tik neturėta galimybių ją įrengti, aprūpinti įranga.
„Dar praėjusiais metais pasidomėjome Sporto rėmimo fondu, kurio lėšomis finansuojami projektai, skirti fizinio aktyvumo veikloms. Buvo likusios vos kelios dienos paraiškai pateikti. Gimnazijos direktorius paragino, padrąsino nieko nelaukti, parengti ir teikti paraišką. Pabandėme, mūsų projektą patvirtino. Ir štai dabar turime rezultatą – atletinės gimnastikos salę“, – pasakojo „Santarvės“ pašnekovas.
Praėjusią savaitę kūno kultūros pamokų metu gimnazistai galėjo įvertinti naują sportui skirtą erdvę.
O jos atidarymo proga buvo surengtas štangos spaudimo turnyras. Išspaudęs 125 kilogramus, turnyro nugalėtoju tapo Armandas Milieška.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video