Gabijos gimnazijos muziejus – tarp geriausiųjų

Asmeninio albumo nuotr.

Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos regionų mokyklų muziejų apžiūros metu Gabijos gimnazijos istorijos muziejus, kuriam vadovauja mokytoja Rima Skrodenytė, apdovanotas III vietos diplomu.

Pristatė savo muziejų

Trys Gabijos gimnazijos antros klasės mokinės: Vaida Baldauskaitė, Deimantė Garalytė ir Auksė Marcinkutė ir ekonomikos ir verslumo bei geografijos mokytoja R. Skrodenytė dalyvavo Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos regionų mokyklų muziejų metodinėje-praktinėje konferencijoje „Mokyklos muziejaus vieta ugdymo procese“, kuri vyko Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Ten mažeikiškės pristatė gimnazijos muziejų bei puoselėjamą mokyklos paveldą.
Konferencijoje pristatyta ir Pagėgių Algimanto Mackaus, Klaipėdos „Žaliakalnio“ bei Tauragės rajono Žygaičių gimnazijų muziejų veikla.

Laukia respublikinis konkursas

Gabijos gimnazijos mokytoja R. Skrodenytė pasakojo, kad reikalavimai muziejams pristatyti buvo atsiųsti iš anksto.
„Nuostatais vadovautis reikėjo pristatant muziejų ir jo veiklą. Manau, kad mums neblogai sekėsi, todėl ir skirta trečioji vieta. Konferencijos metu dalijomės patirtimi, kurios galbūt prireiks respublikinėje apžiūroje gruodžio pradžioje“, – kalbėjo R. Skrodenytė.
Už atliktus darbus Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos regionų mokyklų muziejų apžiūros-konkurso metu padėka taip pat skirta Gabijos gimnazijos muziejininkų būreliui. Įvertintas ir įdomus muziejaus pristatymas – už jį gimnazistės ir mokytoja buvo apdovanotos prizais. Po pranešimų, apdovanojimų konferencijos dalyviai vyko į Pilies muziejų – ten jų laukė edukacinė programa su viduramžių pramogomis ir žaidimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto