Gaisrą prie parduotuvės sukėlė padegėjas

Autoriaus nuotr.

Išsiaiškinta, kad praėjusio pirmadienio naktį kilęs gaisras Pervažos gatvėje – neatsitiktinis, jį sukėlė padegėjas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo.

});

Medžiagą perdavė policijai

Gaisras metaliniame konteineryje su popieriaus atliekomis Pervažos gatvėje kilo rugpjūčio 29 d., apie trečią valandą nakties. Nuo konteineryje siautusios ugnies liepsnos persimetė į šalia stovėjusį ketverių metų automobilį „Renault Master“ bei sandėlį šalia maisto prekių parduotuvės.
Gaisro, kurį ugniagesiai gelbėtojai gesino kelias valandas, metu apdegė transporto priemonės salonas, galinė dalis, sudegė dalis sandėlio, apdegė ir aprūko maisto prekių parduotuvės patalpos su joje esančiomis prekėmis.
Nuostoliai vis dar nustatinėjami.
„Gaisro priežastis tyrė mūsų tarnybos specialistai, kurie dirbo ne tik gaisravietėje, bet ir peržiūrėjo teritorijoje, kur gausu įvairių bendrovių, vaizdo stebėjimo kamerų įrašus. Kilus įtarimams, kad tai tyčinis padegimas, kaip įprasta tokiai atvejais, visa surinkta medžiaga buvo perduota į Mažeikių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto