Gaisras atnešė didžiulių nuostolių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakarą buvusioje ETG gyvenvietėje Energetikų gatvėje kilo didžiulis gaisras. Pirminiais duomenimis, ugnis įsiplieskė perpumpuojant dujas tarp dujovežių. Žmonės sužalojimų nepatyrė.

Užsidegė dujovežiai

Kelios minutės po šeštos valandos vakaro Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Energetikų gatvėje kažkas dega. Buvo spėjama, kad galbūt užsidegė UAB „Grūstė“ sandėliai. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Mažeikių rajono priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį buvo perduota Aplinkos apsaugos tarnybai bei medikams.
Paaiškėjo, kad ugnis įsiplieskė bendrovės „META Engineering“ teritorijoje, perpumpuojant dujas iš bendrovės „Naftos dujos“ dujovežio į „META Engineering“ dujovežį.

Didžiuliai nuostoliai

Liudininkų teigimu, buvo girdėti sprogimas. Atvykus ugniagesiams, šalia pastatų degė du dujovežiai. Nuo jų užsidegė ir šalia esantis garažas.
Ugnis atnešė didžiulių nuostolių – gaisro metu sudegė garaže buvę sunkvežimiai „Volvo FH12“, „Scania 124“ ir „Mercedes Benz“ bei autobusas „Mercedes Benz“, apdegė ir deformavosi metalinės garažo konstrukcijos, stogas. Taip pat sudegė prie pastato stovėjęs sunkvežimis „Daf“ bei kieme stovėjęs sunkvežimis „Volvo“. Apdegė ten pat stovėjęs sunkvežimis „Renault Midlum“.
Nuo karščio išdužo šalia esančio mūrinio pastato langai.
Per gaisrą patirti nuostoliai nustatinėjami, bet jau dabar aišku, kad jie gali siekti šimtą tūkstančių eurų ir daugiau.
„META Engineering“ direktorius Mantas Visminas „Santarvei“ sakė, kad bendrovės turtas buvo draustas. Jis patvirtino, kad žmonės gaisro metu nenukentėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto