Gaisre apdegė pusamžė moteris

Gaisro dūmai veržėsi pro trečiame aukšte esančio buto langus. Lino DAIGINO nuotrauka

Naktį iš penktadienio į šeštadienį kilusiame gaisre apdegė moteris, kuri dėl viso kūno nudegimų išvežta gydytis į Klaipėdos ligoninę.

Moteris iššliaužė į koridorių

Pranešimas, kad dega butas Laisvės gatvės 220-ajame name, mažeikiškius ugniagesius gelbėtojus pasiekė prieš vienuoliktą valandą vakaro. Kai atvyko pareigūnų ekipažai, trečiajame aukšte esantis dviejų kambarių butas jau degė atvira liepsna.
„Užsidėjome aparatus ir pro pilną tirštų dūmų koridorių puolėme į vidų. Bendro naudojimo koridoriuje pastebėjome gulintį kūną, nustatėme, kad moteris dar gyva ir perdavėme iš paskos ėjusiems kolegoms. Šie apdegusią buto šeimininkę perdavė medikams“, – pasakojo gaisrą gesinę ugniagesiai.

Gydoma Klaipėdoje

Ugnies plitimas buvo sutramdytas per pusvalandį, visiškai darbai gaisravietėje baigti apie antrą valandą ryto – pastatas senovinio tipo, tarpsieniai apšiltinti spaliais, tad juos teko ardyti ir užpilti vandeniu, kad gaisras neatsinaujintų. Išdegė vienas kambarys, prieškambaris, vonia, tualetas ir koridorius, apdegė laukutinės durys.
Dėl viso kūno nudegimo į Mažeikių ligoninę buvo pristatyta 56-erių metų viena bute gyvenusi I. Ž. Vėliau nukentėjusioji tolesniam gydymui išvežta į Klaipėdos ligoninę.
Kodėl bute kilo gaisras bei kitos aplinkybės, šiuo metu tiriama, tyrimą atlieka rajono priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistai.

Iškvietimų buvo ir daugiau

Savaitgalį kilo ir daugiau gaisrų.
Šeštadienio popietę Ritinės kaime kilo gaisras vasaros virtuvėje, kurioje įrengta katilinė. Nuo įkaitusio kamino užsidegė medinė perdanga. Apdegė kambaryje buvę namų apyvokos daiktai, aplieti kitoje patalpoje stovėję baldai.
Sekmadienį į ugniagesius gelbėtojus kreipėsi policijos pareigūnai – į butą Žemaitijos gatvės 58-ajame name negali įeiti moters artimieji. Atvykę ugniagesiai pateko į patalpas, kur rasta mirusi 77-erių metų moteris.
Pirmadienį apie pusę penkių ryto viename iš Šerkšnės gatvės kiemų užsiliepsnojo 1999 metų laidos automobilis „BMW“. Juo savininkas parvažiavo į namus ir nuėjo miegoti, tuo tarpu kaimynas pastebėjo, kad iš po kapoto veržiasi dūmai. Jis iškvietė ugniagesius, bandė malšinti ugnį gesintuvu, tačiau to padaryti nepavyko. Mažeikiškių ugniagesių ekipažas ugnį sutramdė per šešias minutes, tačiau išdegė visas mašinos variklio skyrius, nuo karščio išdužo priekinis stiklas.

9 Atsakymai į “Gaisre apdegė pusamžė moteris”

 1. Tokaris parašė:

  pasipiskit i sikna prie zvakes sviesos artistai,nekure pasaku cia! KAs tie jie?kas tie pyderai?Uz toki smeizta keliausit i pragara,ir ten degsit amzinoje liepsnoje!Tad pradekit atgailautii..prasykit atleidiimo.gal but tai jums pagelbes..

 2. erlandute parašė:

  MES TAI SAUNUS KOMENTATORIAI, O JUS BUSIT DAR SAUNESNI!!!!!!!!!!!!!
  JIE NIEKUR NEDINGS , MES TIKRAI JUOS RASIME , PASAULIS LABAI MAZAS , O KANTRYBE UGDO , ZMOGAUS VALIA !!!! TUREKIT OMENY !!!!!!!!

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  kOKIE JUS VISI SAUNUS, BRANGIEJI MANO KOMENTATORIAI

 4. erlandute parašė:

  ji yra gyva ir piderai patys degs uz toki poelgi ir tu zmoniu kancias ……!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niekas jiem taip nesibaigs geruoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. modesta parašė:

  laikas eina bet seima ranku nenuleis eisim iki paskutiniu tegu siame pasulyje buna teismas kas taip padare .

 6. svolka parašė:

  tave pati avine pasodint :D

 7. svecias parašė:

  tegu atsako tie avinai, kurie padege ir del ju kaltes mire niekuo nekalta moteris.. tikekimes kad ilgam pasodins tokius debilus..

 8. modesta parašė:

  nenuleiskim ranku bukim stipri -tegu sumoka kas tai padare .

 9. Reivyciu mikrorajono gyventojas parašė:

  To ir reikejo tiketis ir laukti.Paziurekime kas siame pastate gyvena.Paziurekime kokiame stovyje tas pastatas. PAZIUREKIME ir padarykime rimtas isvadas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto