Galima gaisro priežastis – žaibo iškrova

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikiu reidai“

Ketvirtadienio vakarą Mažeikių rajone praūžusi liūtis su žaibais galimai sukėlė gaisrą Tirkšlių miestelio sodyboje.

Po pusės devynių vakaro gaisras kilo Tirkšlių  S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams žmonės pasakojo, kad išgirdo didžiulį trenksmą, o po kelių akimirkų pamatė, kad dega ūkinio pastato stogas ir palėpė.

Gaisro suskubo gesinti Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, jiems į pagalbą atskubėjo Viekšnių ir Balėnų ugniagesių komandos. Gaisravietėje juos pasitiko atvira liepsna, siautėjusi virš pastato, prie kurio buvo priblokuoti trys mūriniai garažai, stogo.

Per valandos trukmės gesinimo darbus nudegė pastato stogas ir palėpė. Kadangi perdanga buvo gelžbetoninė, ugnis nepersimetė į patalpos vidų, tik buvo sulieti čia esantys daiktai.

Ugniagesiai gelbėtojai ne tik užgesino gaisrą, bet ir išsaugojo kelių metrų atstumu nuo gaisravietės buvusius du ūkinius pastatus ir malkinę, nuo ugnies nenukentėjo ir viename iš garažų buvęs automobilis BMW.  

Nuotr.

One Reply to “Galima gaisro priežastis – žaibo iškrova”

  1. Degalai parašė:

    Kodėl užsidegė žemesnis pastatas (garažas), o ne aukštesnis (namas). Galimai garaže nesandarioje taroje buvo laikomas benzinas ar dyzelinas. Susidarė degūs garai, o jiems užsidegti reikėjo elektros iškrovos. Nelaikykite garažuose degalų kanistro kad ir į žoliapjovę užpilti , gali užsidegti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto