Galimos korupcijos byloje – keturi kaltinamieji

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teisme, prieš nagrinėjamoje byloje paskelbiant pertrauką, kaltę dėl finansinių nusikaltimų pripažino buvęs bendrovės „Mažeikių vandenys“ direktorius ir buvusi vyriausioji finansininkė.
Šiame teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje keturiems Mažeikių miesto ir rajono gyventojams – buvusiam UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriui 66-erių metų V. M., šios bendrovės buvusiai finansininkei 67-erių metų B. J., buvusiam bendrovės gamybos skyriaus viršininkui 46-erių metų E. D. ir privačios įmonės direktoriui 46-erių metų R. G. inkriminuotos skirtingos nusikalstamos veikos – turto pasisavinimas, jo iššvaistymas, apgaulingas apskaitos tvarkymas, piktnaudžiavimas.
Kaip informavo Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas, antradienį teismo posėdyje buvęs direktorius ir buvusi vyr. finansininkė pareiškė, jog savo kaltę pripažįsta visiškai. Kaltinamieji teismui pateikė dokumentus, kurie patvirtina, jog bendrovei padaryta žala jau atlyginta.
Dar vienas kaltinamasis teigė, jog savo kaltę pripažįsta iš dalies, jis taip pat pateikė dokumentus, kurie patvirtina, kad iš dalies atlygino ir žalą. Ketvirtasis kaltinamasis savo kaltę neigia visiškai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto