Galimybė pažinti ir sužinoti subūrė gimnazistus iš penkių savivaldybių

Mažeikių garbės pilietis Robertas Dargis. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Penktadienį į Mažeikiuose surengtą verslumo, finansinio raštingumo ir lyderystės konferenciją „Turi plaukti pats“ susirinko beveik septyni šimtai gimnazistų iš keturių savivaldybių: Telšių, Akmenės, Mažeikių ir Skuodo rajonų bei Rietavo.

});

Renginio organizatoriai – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija ir buvęs Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, Mažeikių garbės pilietis Robertas Dargis.

Temas rinkosi moksleiviai

Gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė „Santarvei“ sakė, kad konferencija – tik vienas iš projektų, kuriuos inicijuoja buvęs Mažeikių 1-osios vidurinės mokyklos mokinys.

„Su Robertu Dargiu gimnazija bendradarbiauja jau ne vienus metus. Kai aptarinėjome šios konferencijos idėją ir tematiką, pirmiausia nutarėme pasitikrinti – paklausti gimnazistų, kas jiems būtų įdomu ir naudinga, kokių žmonių mintis jie norėtų išgirsti. Apklausos rezultatais, mokinių pasiūlyta tematika ir vadovavomės – važiuoti į Mažeikius pranešėjus surinko ir suagitavo R. Dargis,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto