Galimybių pasas vaikams – atidėtas

Nuotr. iš SAM archyvo

Ministrų kabinetas trečiadienį nusprendė iki kovo mėnesio vėlinti reikalavimą vaikams nuo 12 metų ir dviejų mėnesių amžiaus turėti galimybių pasą. Toks dokumentas bus reikalingas tik asmenims, sulaukusiems 16 metų.
Vyriausybėje priimtas ir sprendimas vaikams mokyklose penktadieniais išdalyti greituosius testus, kad jie pasitikrintų dėl COVID-19 infekcijos prieš grįždami į mokyklą po savaitgalio.

Reikalavimas vaikams turėti galimybių pasą įvestas nuo praėjusiųjų metų gruodžio 28 d., be jo nebuvo galima lankytis prekybos, paslaugų ir pramogų vietose, bet dokumento nereikėjo mokyklose ar būreliuose.
Trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje pristatant pakeitimus paaiškinta, kad galimybių pasas vaikams pristabdomas iki vasario 28 d., o nuo kovo 1 d. vėl būtų reikalaujama jį turėti vaikams nuo 12 metų ir 2 mėnesių. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys paaiškino, jog šis pakeitimas daromas dėl testavimo pajėgumų užtikrinimo, nes, sparčiai plintant omikron atmainai laboratorijose, daugėja tyrimų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto