Galiūnų varžybose – mažeikiškio triumfas

Mantas Lalas teigė, kad rungčių metu skatino, stiprybės suteikė aktyvus mažeikiškių sirgalių palaikymas. Autoriaus nuotrauka

Žemaičių dūdų šventėje startavęs Lietuvos galiūnų čempionatas žiūrovams suteikė gerų emocijų – pirmojo etapo nugalėtoju tapo mūsų rajono galiūnas Mantas Lalas. 

Prieš pirmąjį etapą, kuris netradiciškai šį kartą vyko Birutės gatvės atkarpoje, kalbintas M. Lalas sakė, kad nežino jo laukiančių varžovų, tik yra susipažinęs, jog vyks penkios standartinės rungtys.

„Atsižvelgdamas į pernykštę patirtį, kai anksti pradėjau pasiruošimą, geriausią sportinę formą įgijau dar iki finalo ir „perdegiau“, jame nedalyvavau, tai šiais metais niekur neskubėjau. Aktyviai šiam etapui rengiausi tik keturias savaites. Šiemet čempionate bus tik du etapai, po to finalas vyks Kėdainiuose, tad visas jėgas sutelkiau į varžybas Mažeikiuose, kad nebereikėtų rungtyniauti antrajame etape ir iš karto žengčiau į finalą“, – kalbėjo sportininkas.

Mažeikiuose susigrūmė aštuoni galiūnai, kurie tempė 10,5 tonos sveriantį traktorių, dalyvavo keturių skirtingų svorių svarmenų kėlimo estafetėje, nešiojo po 135 kg sveriančius „lagaminus“, vertė 360 kg padangą, nešė tarp kojų 210 kg svarmenį ir susigrūmė akmens perkėlimo rungtyje.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto