Garaže – kontrabandiniai rūkalai ir naminukė

Automobilio salone ir bagažinėje pareigūnai aptiko į juodos spalvos polietileninius maišus sukrautus du tūkstančius pakelių cigarečių. Nuotrauka iš VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės archyvo

Mažeikiškio automobilyje pasieniečiai aptiko kontrabandinių cigarečių, o garaže – be likusių kontrabandinių rūkalų, jų laukė ir naminukės atsargos.

Vežė kontrabandines cigaretes

Praėjusią savaitę valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės operatyvininkai kartu su specialiosios paskirties užkardos pareigūnais prie vieno gyvenamojo namo garažo Židikų gatvėje sustabdė patikrinti automobilį „Mazda 323“, kurį vairavo 32-ejų metų mažeikiškis. Automobilio salone ir bagažinėje pareigūnai aptiko į juodos spalvos polietileninius maišus sukrautus du tūkstančius pakelių cigarečių „Saint George 7“ su rusiškomis banderolėmis.

Garaže – cigaretės ir naminukė

Vyriškis pasieniečiams prisipažino, kad garaže yra ir daugiau kontrabandinių cigarečių. Patikrinus patalpas, jose rasta daugiau kaip tūkstantis pakelių cigarečių „Saint George 7“ bei „Bond street original“ su rusiškomis banderolėmis.
Tai dar ne visi uždrausti garažo „lobiai“ – taip pat rasti du dešimties litrų talpos plastikiniai indai su bespalviu skysčiu, skleidžiančiu specifinį naminės degtinės kvapą.
Naminė degtinė perduota Mažeikių policijos komisariato pareigūnams, kurie dėl radinio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Jau antras atvejis

Pakrančių apsaugos rinktinėje pradėta administracinė teisena, cigaretės ir automobilis saugomi Zoknių užkardoje. Už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis vyriškiui gresia bauda nuo dešimties iki dvidešimties tūkstančių litų su automobilio konfiskavimu.
Tai jau antras atvejis praėjusią savaitę, kai kontrabandiniai rūkalai nepasiekia mažeikiškių rūkalių. Balandžio dvyliktąją pasieniečiai, gavę operatyvinės informacijos, surengė automobilio „Mitsubishi Galant“, kurį vairavo 24-erių metų rajono gyventojas, patikrinimą.
Mašinoje aptikta 1,5 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių, o po kratos vaikino nuomojamame garaže dar rasta 4,7 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

One Reply to “Garaže – kontrabandiniai rūkalai ir naminukė”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Nemegsta ‘sventieji’ konkurencijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto