Gatvės muzika skambėjo ir mūsų rajone

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Gyvuoja tradicija, kad kasmet trečiasis gegužės šeštadienis Lietuvos miestuose ir miesteliuose skiriamas muzikai – minima Gatvės muzikos diena.
Muzika šeštadienį skambėjo ir Mažeikiuose, Ukrinuose, Židikuose.

Mažeikiuose Gatvės muzikos dienos dėl koronaviruso pandemijos nevyko dvejus metus. Po pertraukos renginys grįžo, tačiau buvo kiek kitoks. Jei anksčiau Gatvės muzikos dienos dalyviai muzikuodavo įvairiose Laisvės gatvės vietose, dabar jie susibūrė Senamiesčio parke.

Organizatorių teigimu, muzikuoti renginyje buvo užsiregistravę 13 dalyvių – tai įvairiais instrumentais grojantys pavieniai muzikantai, grupė „Kometos“ bei įvairiose įstaigose veikiantys ansambliai. 
Renginys vyko pikniko formatu. Jame dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai, Mažeikių gyvūnų globos draugijos savanoriai su globotiniais, gatvės gimnastai. Buvo galima daugiau sužinoti apie šių organizacijų veiklą, teikiamas paslaugas, stebėti sportininkų pasirodymus ant skersinio ir patiems išbandyti savo jėgas, susirungti su bendraminčiais tinklinio aikštelėje.

Senamiesčio parko tribūnoje įvyko diskusija apie tai, ar jaunimas gali daryti įtaką miesto gyvenimui. Joje dalyvavo Mažeikių, Akmenės ir Plungės rajonų jaunimo organizacijų atstovai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo
Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo
Gatvės muzikos diena Ukrinuose. Juratės Šiaulienės nuotr.
Gatvės muzikos diena Židikuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto