Gelbėjimo planas – keisti įstaigos statusą

Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas pasakė „taip“ Židikų PSPC prijungimui prie Mažeikių PSPC. Agnės GRABAUSKAITĖS nuotrauka

Židikų pirminės sveikatos priežiūros centras atsidūrė ant išlikimo ribos.

Įstaigos steigėja – Savivaldybė – jau parengė gelbėjimo planą: Židikų PSPC siūloma prijungti prie Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro.
Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto nariai teigiamai vertina galimas permainas ir tikina, kad paslaugos židikiškiams nenukentės.
Savivaldybės Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas ne pirmą kartą svarstė Židikų pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau PSPC) problemas, kalbėjo apie būtinybę reorganizuoti šią įstaigą.
Dar gegužės mėnesį nustatant biudžetinių gydymo įstaigų vadovų priedus pastebėta, kad Židikuose – blogiausia situacija.
Savivaldybės gydytoja Irena Vaicekavičienė, su „Santarve“ kalbėdama apie židikiškių problemas, pastebėjo, kad situaciją pablogino naujovės, susijusios su ligonių kasų griežtesniu taupymu.
Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto pirmininkės Irenos Macijauskienės teigimu, įstaigai neigiamos įtakos turi tai, kad nėra nuolatinio vadovo. Prieš pusantrų metų atsistatydinusi  D. Balčiūnienė-Balčiauskienė sutiko laikinai eiti šias pareigas puse etato, kol bus surastas naujas vadovas.
Savivaldybė pernai du kartus, šiemet trečią kartą skelbė konkursą, tačiau norinčiųjų imtis tokių pareigų neatsirado.

Problemų sąrašas – dar ne visas. Kokios jos ir koks likimas laukia Židikų sveikatos centro, skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Gelbėjimo planas – keisti įstaigos statusą”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    O kas sakė, kad uždarys? Kiek supratau tik reorganizuos. Niekas nesikeičia.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Nieko kito ir nesugebate,kaip uzdarineti istaigas! Bet gal geriau padeti islikti? Zmones bega i kaimus gyventi ir jiems tikrai reikia med.pagalbos. Visai neberupi kaimo zmoniu gerove!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto