„Gelbėjo“ dukrą – liko be pinigų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Telefoniniams sukčiams fantazijos netrūksta, o rajono gyventojų patiklumui nėra ribų. Tokią išvadą galima padaryti klausantis nuo aferistų nukentėjusių mažeikiškių istorijų.

Pinigus perdavė „konsulato darbuotojui“

Šį kartą į sukčių pinkles įkliuvo 59-erių metų Žagarėlės gatvės gyventoja. Šeštadienį apie šeštą valandą vakaro ji sulaukė vyriškio, kuris prisistatė Danijos konsulato darbuotoju, skambučio.  Mažeikiškei buvo pranešta, kad šioje šalyje jos dukra sužalojo moterį ir vaiką, tad žalos atlyginimui būtini pinigai.
Lengvatikė mama į namus atvykusiam vyriškiui perdavė ne tik du šimtus eurų, bet ir du tūkstančius litų.

Netikėti ir tikrinti

Rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininko pareigas laikinai einantis Arūnas Bubliauskas primena mažeikiškiams, kad tokiais atvejais būtų įtarūs ir atsargūs.
„Dar kartą prašau rajono gyventojų, sulaukusių panašių skambučių, kai prašoma duoti pinigų susimokėti už neva artimųjų sužeistus asmenis, neskubėti vykdyti sukčių reikalavimų. Pirmiausia būtina susisiekti su giminaičiais, kurie, anot sukčių, yra nelaimių „kaltininkai“. Neskubėkite atsisveikinti su pinigais“, – įspėjo pareigūnas.
A. Bubliauskas priminė, kad per šiuos metus nuo sukčių, kurie prisistatė „daktarais“ ir rinko pinigus  operacijoms, jau nukentėjo net kelios mažeikiškės.
Per du pirmuosius šių metų mėnesius Mažeikiuose registruota 11 nusikaltimų, susijusių su sukčiavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto