Geležinkelininkai pervažose dalija skrajutes

Geležinkelininkai kartu su policijos pareigūnais skrajutes dalija pervažoje ties Daubiškiais. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Geležinkelininkai kartu su policija dvi dienas rajono pervažose dalins skrajutes. Tokia akcija skirta Tarptautinei saugaus elgesio pervažose dienai.

Dalijo skrajutes

Saugaus elgesio pervažose diena minima ketvirtadienį. AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojai kartu su policijos pareigūnais eismo dalyviams dalindami skrajutes pažymi, kad geležinkelio pervaža – viena pavojingiausių geležinkelio ir automobilių kelio susikirtimo vieta, kur reikia būti ypač atidiems ir laikytis Kelių eismo taisyklių.
Geležinkelininkai įspėja, kad traukinys pervažą pervažiuoja praėjus mažiau nei minutei nuo raudono šviesoforo signalo pradžios, todėl eismo dalyviai raginami nerizikuoti savo ir kitų žmonių sveikata, kirsdami pervažą degant raudonam šviesoforo signalui.
Antradienį po valandą skrajutės buvo dalijamos pervažose ties Daubiškiais ir Viekšniuose. Kaip informavo policijos pareigūnai, skrajutės įteiktos apie šimtui eismo dalyvių.
Trečiadienį skrajutės bus dalijamos mieste, Algirdo gatvėje esančioje geležinkelio pervažoje.

Tragedija ir mūsų rajone

Šiais metais geležinkelio pervažose Lietuvoje užregistruotas vienas eismo įvykis. Susidūrus krovininiam automobiliui su traukiniu, Kėdainių rajone žuvo 45 metų vairuotojas.
Pernai per tris eismo įvykius pervažose žuvo du, buvo sužeisti trys žmonės.
Skausminga avarija užfiksuota ir Mažeikių rajone: gegužės 26-ąją „Opel“ staiga įvažiavo į Daubiškių geležinkelio pervažą ir susidūrė su traukiniu. Avarijos metu žuvo 61-erių metų automobilio keleivė, vairuotoja ir dar viena keleivė buvo gydomos ligoninėje.

One Reply to “Geležinkelininkai pervažose dalija skrajutes”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    kokia čia Daubiškių pervaža???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto