Geležinkelio perėjoje žuvo vaikinas

Į įvykio vietą buvo atvykę policijos pareigūnai ir medikai. Jau nustatyta, kad žuvusysis – 2000 metų gimimo jaunuolis. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį po pietų, penkiolika minučių po antros valandos, prie geležinkelio stoties traukinys parbloškė jauną vaikiną.
Jaunuolis žuvo vietoje. Nelaimė įvyko pėsčiųjų perėjoje per geležinkelį, šalia šiuo metu įrengiamo pėsčiųjų viaduko.
„Matėme, kad artėja traukinys, o per perėją tuo metu ėjo jaunas vaikinas. Matėme, kad vaikinas ėjo užsidėjęs ausines ir nekreipė dėmesio į aplinką. Atvažiuojančio sąstato mašinistas net kelis kartus naudojo garsinį signalą. Po to sekė smūgis, kūnas skrido apie dešimt metrų nuo perėjos“, – apie tragišką incidentą pasakojo prie viaduko dirbantys statybininkai.
Į įvykio vietą buvo atvykę policijos pareigūnai ir medikai. Kol kas žuvusiojo asmenybė nustatinėjama.
Nelaimės prie geležinkelio nutinka beveik kiekvienais metais – pernai Viekšnių gatvėje, prie geležinkelio pervažos esančioje perėjoje, žuvo 52-ejų metų vyras. Pasak liudininkų, žmogus kalbėjo telefonu ir nekreipė dėmesio į jam signalizuojantį traukinį.

57 Atsakymai į “Geležinkelio perėjoje žuvo vaikinas”

 1. Klausimas parašė:

  Ar šis vairuotojas ir medikai atpažino save?

 2. parašė:

  Labai skaudu, kad žuvo toks jaunas berniukas. Negaliu įsivaizduoti tėvų skausmo. Galima pasikalbėti tik su tuo žmogumi kas tai išgyveno, bet žinokite mirties dienomis būna šokas, o po to prasideda skausmas, kurį neimanoma aprašyti. Galima palaidoti daug artimųjų, bet palaidoti vaiką nelinkėčiau niekam…Mama iš sielvarto palūžo, guli ligoninėje…. o būna atvejų kai atvažiuoja medcininė pagalba ir vairuotojas teikia moralinę paramą (komentuoja šeimos , mirusio vaiko skausmingą gyvenimą , o reziume kiti atstovai pasako, kad pajuokavo). Stiprybės šeimai… ir, kad jūs savo gyvenime artimųjų , svetimų tarpe nesutiktumėte tokių morale degradavusių žmonių.

 3. to kiek parašė:

  ir panašiems Ir tikrai dar daug tokių durnių ir abejingų suskių. Pakomentuosime atitinkamai ir jūsų artimųjų mirtį

 4. zita parašė:

  o sia žinute skiriu pasivadinusiai(brr) tikriausei neturit savo vaiku ir anuku,kad kitus daunais vadinat, jei turit tai užjaučiu juos turint tokius tevus ar senelius,nes jus vaikučiai ar anukelei esat priskirti prie tu pačiu daunu , gaila.

 5. zita parašė:

  šį komentara skiriu tam kas vakar praejus vos keliom valandom po vaikino žūties ir buvo pasivadinęs(labai idomu),kas tu per žmogysta,visai širdies neturi,nesupranti tėvu skausmo,vietoj to,kad jiem pasiustum užuojauta,o žuvusiajam ilsėtis ramybėje,tau parūpo ar jis turėjo mergina ir ar žuvo jau gavęs nuo jos,kas tu per žmogus ,esi ligonis.bjaurybė,

 6. vardas parašė:

  Nuosirdziausia uzuojauta VISIEMS! Nors pazinojau vaikinuka tik is matymo, bet sunku suvokti, kad toks jaunas taip baisiai zuvo. …Uzdegem uz tave zvakute…

 7. Tankistas parašė:

  Santarvės redakcijai. Po tokiais straipsniais komentavimas turėtu būti uždraustas. Įvyko tragedija, apie ją kiekviena turi savo nuomone, bet iš žmogiškos pagarbos ji neturėtu būti transliuojama.

 8. gaila parašė:

  O man kazkaip visada gaila masinistu… Pati karta maciau kaip traukini sustabde, nes ant begiu stovejo ir traukino lauke pagyvenes zmogus, bet takart jis tik simuliavo, o gal persigalvojo…
  Uzuojauta artimiesiems…

 9. Vetra parašė:

  Užuojauta tėvams,artimiesiems,draugams………Pažinojau Tave,Dovydai.Teko gimtadienyje pernai kartu dalyvauti. Ilsėkis ramybėje,atmintyje išliksi besišypsantis,kokį Tave mačiau.

 10. as parašė:

  … ne taip turejo baigtis gyvenimas…tokioje jaunysteje…likimas…Ilsekis, Dovydai, ramybeje…Nuosirdi uzuojauta Mamai, artimiesiems, draugams…

 11. kiek parašė:

  durnių ant šio svieto, mieli komentatoriai.
  Mieste traukinys ir nelekia 80, čia buvo pavyzdys, kad jei važiuoja 80km/h, vadinasi stabdymo kelias – 1,25 km. tai pasiskaičiuokit , koks stabdymo kelias, kai traukinys važiuoja 50km/h.
  Kuo ta valdžia, mokykla ir VTA kalta? visai pašilot. iš tos serijos ‘važiavau dviračiu, pats įsikišau pagalį į ratus ir nugriuvęs šaukiu, kad valdžia bloga’. tai gal ar tėvus apkaltinkim, ausinukų gamintojus, kam gamina tokius ir pan. ar jūs nematot, kad mirtis uždengė vaikui akis ir ausis. taip turėjo būti, turėjo negirdėti, turėjo nematyti, turėjo išeiti į tą perėją, turėjo nieko šalia nebūti, kad niekas nesulaikytų. tiesiog taip turėjo būti.

 12. nijole parašė:

  neapsakomas skausmas tevams.Nuosirdziausia uzuojauta

 13. Mhm parašė:

  Uzsieni visur statomos uztvaros traukinui atvaziuojant nei vienas nepereis, o cia tiek ir terupi zmogaus gyvybe…..(Labai keista mirtis, traukini girdet galima ir su tais ausinukais…)Stiprybes seimai, labai gaila jauno zmogaus visas gyvenimas pries akis buvo….Prasau kiekvieno apsizvalgyt i abi puses einant tiek per gatve tiek per prakeikta gelezinkeli.

 14. Atsakymas GIM parašė:

  6 pamokos baigiasi 13:50, tai ką čia nužiūrėsi? Vaiko mokykloje nelaikysi per prievartą, kai jau baigėsi pamokos. Protaukite, o ne direktorę kaltinkit. Čia miesto savivaldybė turėjo anksčiau susimąstyti, kaip užkirsti kelią.

 15. GIM parašė:

  Juk tokiu metu mokiniai turi sedet pamokose, o ne kliunkinet kazkur. Kur ziuri Rackausko gimnazijos dirike,kad desimtokas tokiu metu vaiksciojo mieste per gelezinkeli? kUR VAIKU TEISES, KAD NE VIETOJ GELEZINKELIS

 16. brr parašė:

  bet ir eina daunai tiek per gatve ausis uzsikise su ausinem ir telefs is nagu neiskrenta,tik patys kalti

 17. uuuuuu parašė:

  80 km/h per valanda lekiantis traukinys miesto centru yra nesamone, aplaidumas ir netvarka. i teisma lg ir savivaldybe.

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai gaila vaikinuko. Uźuojauta artimiesiems ir draugams. Liūdime kartu.

 19. to labai įdomu parašė:

  Tu tikras idijotas ir dvasios ubagas… , labai gerai būtų buvę ,kad būtumėt apsikeitę vietomis…užuojauta šeimai.

 20. pukis parašė:

  gaila jauno zmogaus

 21. Shine parašė:

  labai gaila jauno zmogaus, uzuojauta artimiesiems, bet kas liecia traukini, tai traukiniui nera sansu sustoti, nes tai ne masina, traukini galima pristabdyti, bet kol jis sustos, tai dar 1km nuvaziuos. Saugokime save ir aplinkui kas, turime buti patys atidesni eidami per perejas.

 22. Vardas (privalomas) parašė:

  Visu pirma ar per traukiniu pereje reikia eiti su ausinukais,visu antra jei jau eini taip drasiai tai nors apsizvalgyk ar neparvaziuoja traukinys,ir visu trecia aisku lb gaila jauno zmogaus bet traukinys niekada nespes sustoti laiku pamates kliuti,taigi turime buti patys atidesni eidami per perejas.

 23. Arturas parašė:

  Kiek dar gyvybių ta prakeikta geležinkelio pervaža turi dar nusinešti, kad „savibledos klierkai“ įjungtų savo smegenis, kad galų gale imtųsi veiksmų iškelti bėgius už miesto ribų. Yra ES fondai, paramos ir t.t., mažiau vokit, o pasukit savo didžiuosius pusrutulius, jeigu tokius turit. Per beveik 30 nepriklausomybės metų jokio progreso, siūlau pasikabinkite savivaldybėje sąrašą žmonių, žuvusių Mažeikiuose po traukinio ratais su komentaru apačioje – „Mes nieko nepadarėme, kad taip neįvyktų“. Žodžiu mūsų kaime toks valdžios požiūris į savo žmones.

 24. Qwerty parašė:

  Per miestą traukiniai turėtų važiuoti iki 30 km/h, bet tada autovairuotojai laukiantys prie pervažų bus nepatenkinti…užburtas ratas…..

 25. neziniukas parašė:

  “Labai idomu“,koks tu neišprusęs,mužike….

 26. ernestas parašė:

  Ilsėkis ramybeje Dovydai.V ! :( :(

 27. evardis parašė:

  Sitoki signala duoda traukinis ir kurces isgirstum aisku gaila kad tokie jauni traukias is gyvenimo

 28. Labai idomu parašė:

  Ar jis pana turejo, ar taip ir mire negaves?

 29. gaila parašė:

  pats karta stebejau kaip gelsaugos darbuotojas viena girtuokli vos ne is po traukinio istrauke,deja nuo sios dienos ir apsauga panaikino,taupo

 30. loretai parašė:

  Valstybinė geležinkelio inspekcija (VGI) perspėja, jog 80 km/val. važiuojančio traukinio stabdymo kelias, siekia ~1,25 km., todėl, net ir pastebėjus asmenį ant geležinkelio bėgių, susidūrimas su juo yra neišvengiamas

  reto intelekto žmogus.

 31. Neziniukas parašė:

  Mielieji,eidami per pėsčiųjų ar geležinkelio perėją – būkite atsargūs.
  Nuoširdi užuojaujata tėveliams ir velionio artimiesiems..

 32. ... parašė:

  Su klasioku matėme jį einantį iš mokyklos. Buvo su ausinėmis, šiek tiek paraudęs, palenkęs galvą. Matėsi, jog šiek tiek nusiminęs.

 33. Loretėle parašė:

  Jeigu, kaip rašo, po smūgio kūnas nuskrido 10 metrų, reiškia, traukinys važiavo greitai…..tokiu atveju jo stabdymo kelio ilgis gali būti ir kilometras ir du, nu gal pusė km, priklausomai nuo greičio…čia ne dviratis….

 34. Sima parašė:

  Aš niekaip nesuprantu, ko jūs ieškote kaltų. Mirė vaikinas, kam beieškoti ir ardytis čia, kai tuo tarpu žvakutę uždegtumėt, rodot tik ne pagarbą mirusiam žmogui. Nei vienas nežinom, kas ir kada gali atsitikti, mums , mūsų artimiem žmonėms. Nežinom kiek mums duotą gyvent, pabūkite protingi, nešnekėkit nesąmonių, tai likimas. Užuojauta šeimai ir draugams..

 35. ... parašė:

  Asmenybe buvo nustatyta iskarto

 36. ... parašė:

  Ko jus visi čia kaltų ieškot jau po visko ? Neįsivaizduoju ką artimieji turi išgyvent, nes jau draugai taip jautriai sureagavo.. Kaimely, kur ir jis gyveno jau dvi savaitės šunys naktimis kaukė, ir prikaukė… Niekam tokios lemties nelinkėčiau… Nors kiekvienas ją turim, ir niekur nepabėgsim. Nežinosi, kiek gyvenimas tau skyrė laiko šioj žemėj… Ilsėkis ramybėje.

 37. kam? parašė:

  o kam išvis reikia ieškot kaltų? kam paliks geriau? pasimelskit nesamprotavę , genijai

 38. Aj parašė:

  Apie masinista nusikalbejai is viso loreta. Neimanoma sustabdyti. Ar nori pasakyti kad is poros km turejo matyt ji

 39. Loretai parašė:

  Loretos tikriausiai geltoni plaukai

 40. Gelezinkeliete parašė:

  Jus turbut juokaujat kaltindami masinista!!! Sustabdyti sastata per sekunde neimanoma!!!! Sastatui sustoti reikia DAUG DAUG laiko netgi panaudojus avarini stabdi. Nekaltinu nieko, bet jus zmones nebukit juokingi.

 41. Vija parašė:

  Va, ką daro technologijos…Jaunimas ir eiti be ausinių nebemoka …eidami minko SMS…gaila jauno žmogaus..užuojauta tėvams, artimiesiems…

 42. Loreta parašė:

  Masiniskas laiku nepamate ir nesustabde. Kaip isvis imanoma sakyti jog kaltas vaikinas?

 43. Loretai parašė:

  o tai kas čia kaltas, negi traikinys, ar jo mašinistas?

 44. Užuojauta parašė:

  Jei Mažeikiuose geležinkelio pervažos turėtų užtvarą ne tik automobiliams, bet ir pėstiesiems, tokios nelaimės būtų seniai pamirštos. Viadukas ne išeitis, nes dar liks dvi pėsčiųjų perėjos kur ir toliau traukiniai galės pėsčiuosius numušimėti kaip kėglius. Užuojauta ir stiprybės artimiesiems.

 45. .. parašė:

  Pažinojau ji… Užuojauta tėvam bei jo panelei..

 46. to Asd parašė:

  O kas cia toks?

 47. Asd parašė:

  Vaikino gerai nepažinojau, bet gaila. Gaila…

 48. Anonimas parašė:

  Žinoma, užuojauta, tačiau nereikia ir eiti įlindus į telefoną, su ausinėm atsijungus nuo aplinkos. Užuojauta šeimai…

 49. Vardas (privalomas) parašė:

  uzjuojauta

 50. Aisq parašė:

  Absurdas kad per viduri miesto eina judrus gelezinkelio ruozas ir lietuvos gelezinkeliai tik dabar emesi statyti pereja. Noekur Europoje nemaciau taip atvirai palikto gel ruozo su kazkokia nezymia bluksincia geltona lempute „saugokis traukino „. Absurdas kad jauni zmones turi zuti po traukinio ratais. Seniai visa maxga laikas iskelti uz miesto ribu.F

 51. Vilhelmas parašė:

  Užuojauta šeimai… bet kaip įmanoma negirdėti traukinio? Ar bent jausti vibraciją einant bėgiais? Aš gyvendamas per 3 km. nuo geležinkelio, puikiai girdžiu jo signalus net su ausinėmis ir uždarytu langu. Kad ir kaip nesinorėtų spėlioti mirties aplinkybių, situacija tikrai keista. Kas susimaišė vaikinukui… :/

 52. matyt parašė:

  aš net namuose girdėjau staugiantį traukinį.. visas senamiestis girdėjo. vaikinas, deja, ne.. mirtis kvietėsi jau, jei negirdėjo , ir nematė. lemtis.
  užuojauta ir ilsėkis ramybės. tik kaip ramybę rast artimiesiems…

 53. Loreta parašė:

  Kaip gali sakyti.kad pats kaltas? Hei tavo artimam zmogui taip atsitiktu?

 54. Rey parašė:

  Vava Ir Lietuvoj pradedamas zaidimas Melynasis Banginis :D

 55. Asa parašė:

  Pats kaltas uz ziopluma . Kaip galima traukinio negirdet? As jau uz 2 km girdziu kaip jis vaziuoja o cia tik ausinem ir dar pesciomis rinant..

 56. to ... parašė:

  valink naxui tu vapse is cia ausinuke

 57. ... parašė:

  Dar kažkam kyla klausimų, kam reikalingas viadukas? Kam nereikia, galit toliau vaikščioti per geležinkelį, ypač jaunimas su ausinukais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto