Geležinkelio pervažoje žuvo vairuotojas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors ir gerai įrengta geležinkelio pervaža Daubiškiuose, prie pat Mažeikių rajono ribos, tačiau po trejų metų pertraukos, ji vėl pareikalavo žmogaus gyvybės.

Mirė vietoje

Tragedija Daubiškiuose įrengtoje tarpstotės Akmenė-Viekšniai geležinkelio pervažoje įvyko penktadienį apie puse šešių vakaro.
Pirminiais policijos  duomenimis, automobilis „Opel Meriva“, kurį vairavo šešiasdešimtmetis  J. Č., įvažiavo į pervažą, nepaisant to, kad degė draudžiamas šviesoforo signalas ir veikė garsinis signalas. Pervažoje į automobilį rėžėsi traukinys, kurį vedė dvejais metais jaunesnis traukinio mašinistas. Pasak policijos pareigūnų, smūgis teko į patį mašinos vidurį, transporto priemonę traukinys vilko apie puse kilometro.
Į tragedijos vietą buvo iškviesti policininkai, medikai ir akmeniškiai ugniagesiai gelbėtojai.  Pastarieji, naudodami hidraulinę gelbėjimo įrangą, ištraukė vyriškio kūną iš sumaitoto automobilio, tačiau jis jau buvo miręs.

Tragedija – ne pirma

Pasak pareigūnų, penktadienį eismo sąlygos rajono keliuose buvo geros, pervažos vietoje yra ženklas „STOP“, įrengta šviesos ir garso signalizacija, tačiau kodėl vairuotojas nesustojo prieš atvažiuojantį traukinį, bus nustatyta ikiteisminio tyrimo metu.
Šioje sankryžoje tai jau ne pirma tragedija – 2011 metų gegužę čia su traukiniu susidūrė 38-erių metų moters vairuojamas automobilis. Avarijos pasekmės skaudžios – 61-erių metų automobilio keleivė, vairuotojos mama, žuvo, vairuotoja ir penkiolikametė keleivė buvo sužeistos.

5 Atsakymai į “Geležinkelio pervažoje žuvo vairuotojas”

 1. arturka parašė:

  zasine jei nezinai ka rasai tai nerasyk kad paciam taip neatsitiktu

 2. zita parašė:

  uzuojauta artimiesiem,nuo likimo nepabegsi jei taip lemta.

 3. as parašė:

  nezino KET taisykles,pats ir kaltas…

 4. as parašė:

  man paaiskinket nepastebet tokio mazo traukinuko arba vaziuot kai jisai nebetoli reik proto neturet isseitis uztvara kai traukinys atvaziuoja

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Uzuojauta zuvusiojo seimai.Stiprybes Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto