Geležinkelio pervažose darbai užsitęsė

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Praėjusią savaitę pradėti geležinkelio pervažos, esančios Laisvės gatvėje, remonto darbai pagal anksčiau skelbtą darbų grafiką turėjo būti baigti šiandien, tai yra trečiadienį. Tačiau Savivaldybės administracija informavo sulaukusi darbus vykdančios įmonės pranešimo, kad darbai vieną dieną užsitęs.
Koreguojamas ir geležinkelio pervažos, esančios už miesto Žiogaičių link, darbų grafikas.

Neplanuoti darbai

Remonto darbus vykdanti įmonė Savivaldybės administraciją informavo, kad neplanuotai teko įrengti naujus pagrindus po geležinkelio pervaža. Dėl nenumatytų aplinkybių keičiasi geležinkelio pervažos atidarymo laikas. Informuojama, kad pervažoje, kuri šiuo metu yra uždaryta, remonto darbai bus vykdomi iki birželio 13 d. 18 val. – tai yra viena diena ilgiau, nei buvo numatyta.
Transporto eismas Laisvės gatvės pervažoje draudžiamas, jis yra nukreiptas per Algirdo g. esančią geležinkelio pervažą.

Eismas – per apylankas

Kaip informuojama Savivaldybės administracijos pranešime, geležinkelio pervažos, esančios rajoninio kelio Mažeikiai–Laižuva 5,1 kilometre (už miesto ribos važiuojant Žiogaičių link), remonto darbai taip pat vyksta kitomis dienomis, nei skelbta anksčiau. Jie pradėti tik antradienį ir planuojama baigti birželio 14-ąją, penktadienį.
Tomis dienomis pervaža bus uždaryta, transporto eismas joje bus draudžiamas, jis nukreiptas per apylankas.

Terminas – iki metų pabaigos

Susisiekimo ministerija informuoja, kad geležinkelio linijos iš Mažeikių į Rengę atstatymo darbai yra atliekami trimis etapais – per pirmąjį buvo parengtas ir suderintas projektas, antrojo etapo metu bus atstatytos iki tinkamos eismui atnaujinti viršutinės kelio konstrukcijos, o trečiasis etapas bus skirtas baigiamiesiems darbams.
Ruožą iš Mažeikių į Rengę Latvijoje, pagal su Europos Komisija suderintą veiksmų planą, „Lietuvos geležinkeliai“ planuoja atstatyti iki 2019 metų pabaigos.

Ministras patikino

„Santarvė“ jau rašė, kad pirmadienį Mažeikiuose susitiko Lietuvos susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Latvijos transporto ministras Talis Linkaits ir Lenkijos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk. Kartu su „Lietuvos geležinkelių“ ir „ORLEN Lietuvos“ vadovais ministrai apžiūrėjo atstatymo darbus.
Susitikimo ministras R. Masiulis svečius patikino, kad, nepaisant pasitaikančių nesklandumų, geležinkelio vėžė bus atstatyta kaip ir planuojama.

9 Atsakymai į “Geležinkelio pervažose darbai užsitęsė”

 1. apasyy parašė:

  Važiuodamas dviračiu patikrinau abi pervažas šeštadienio vakare. Geriausia yra važiuojant į Laižuvos pusę.

 2. Vaidas - bevardziui parašė:

  Na va, saunuolis. Vadinasi mano komentaras pasieke tiksla ir kita karta jus rasydamas komenta, bent jau perkaitysit ka paraset. Su tuom jus ir sveikinu…

 3. Vaidui-GENIJUI parašė:

  Gerb.,Vaidai.Gali būti,kad jūs kažkada išlaikėte lietuvių kalbos egzaminą 100 balų.Bet etikoje esate nulis.Aš su jumis kiaulių neganiau.Tad man iki jūsų GENIJAUS dar toli. Beje ,yra klaviatūroje ir LT nustatymai, bet jums matyt IT raštingumas taip pat nulinis. Gal Mažeikių savivaldybėje reikalingas lietuvių kalbos korektorius. Pasidomėkite, verslo nereikės ,,isukti“.

 4. Vaidui paaiškinsiu parašė:

  Nesistebėk. 90-aisiais metais verslui įsukti nereikėjo lietuvių kalbos gramatikos žinių, užteko beisbolo lazdos

 5. Vairuotojas parašė:

  Pervazas uzdare, bet apvaziavimui skirtais keliais nepasirūpino.

 6. Vaidas to jei laku..... parašė:

  Kokius tu dar mokescius moki? Nuo pasalpu? Na, jei su tokiu rastingumu versla isukai, tai tamsta mazu maziausiai GENIJUS.

 7. ohoho parašė:

  Cia viskas del tu triju bobelu, kur i tvora isikibusios klausesi ministeriu. Tikrai tikrai.

 8. Yes parašė:

  Nepykite ant dirbanciuju,ministeriai kalbas ilgai sake,todel ir veluojama

 9. jei laku lr mokesčiu i-jai ar sodrai nesumoku parašė:

  yra delspuinigiai ir visa kita,o mužeikiuose galima bet kaip .mužikai-kantrūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto