Geležinkelio tilto liftas kenčia nuo vandalų

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Šiais metais vandalų dėmesys buvo nukreiptas į pėsčiųjų tilto per geležinkelį liftą – dėl jo piktybiško gadinimo Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai yra gavę tris pareiškimus, šiuo metu vyksta tyrimai, nustatinėjami piktavaliai asmenys.

Liftas niokojamas

Sausio 8 d. lifte buvo sutvarkytos piktavalių sulaužytos durys, jų kreipiančiosios dalys, pakeista sudegusi valdymo plokštė.
Praėjusį penktadienį liftas vėl buvo nusiaubtas – šį kartą jo kabinoje buvo išplėšta ir nuniokota maitinimo spinta.
Sekmadienį suniokota maitinimo spinta buvo sutvarkyta ir liftas vėl veikia.
„Lifto nuniokojimas kelia rūpesčių senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia: jie negali patogiai ir saugiai kirsti geležinkelio. Kviečiame gyventojus tausoti visų mūsų bendrą turtą: nelaužykime, negadinkime ir saugokime jį bei netoleruokime lifto niokojimo atvejų“, – ragino Mažeikių miesto seniūnas Šarūnas Armonas.

Naudojasi vaizdo įrašais

Pastebėjus lifto niokojimo atvejus, prašoma apie tai pranešti policijai arba Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistams telefonais (8 443) 90 684, (8 443) 95 330.
Kaip informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas, dėl lifto nuniokojimo gauti trys pareiškimai, šiuo metu vyksta tyrimai.
Vaizdo įrašuose matyti, kad liftą niokojo jauni žmonės, savo veidus slėpę po gobtuvais. Įtariamieji šiais vandališkais veiksmais dabar nustatinėjami.

2 Atsakymai į “Geležinkelio tilto liftas kenčia nuo vandalų”

  1. apas parašė:

    Buvo žadama padaryti atsarginį taką per geležinkelį, bet jo neatsiranda.

  2. Noretusi parašė:

    Uz mokesciu moketoju pinigus drrba tam tikros tarnybos,gal reiketu islipti is masinu ir pavaikstineti po nuosalesnes vietas,parka,skverus,pasidometi ka ruko jaunimelis su gaubtais ant galvu,ka veikia iseje is knaipiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto