Gera žinia tiems, kam per 40! ***Su Balandžio 1-ąja!***

Sigito Strazdausko ir Linos Jokubauskaitės nuotr.

Europa sensta. Tai pernai suvokė ir Briuselio biurokratai, todėl Europos Parlamentas priėmė direktyvą „Dėl ES piliečių fizinių ir psichinių galių pratęsimo neribotam laikui“.
Lietuvai ratifikavus šį teisės aktą ir pakoregavus savąją įstatyminę bazę, mūsų sveikatos apsaugai, o konkrečiau – grožio medicinai plūstelėjo nemaži pinigai.
Mažeikių ligoninė nutarė neatsilikti nuo naujovių ir dalyvavo konkurse dėl ES lėšų skyrimo. Mažeikiškiams, o ypač mažeikiškėms pasisekė – šiandien ant renovuotos Mažeikių ligoninės sienos pasirodė iškaba „Grožis visiems“, tad jau netrukus tą grožį išvysime ir miesto gatvėse.

Pagalbos sulauks ne visi

Projektas, kurį įgyvendinti padėjo garsiausi Šveicarijos plastinės chirurgijos specialistai, jau įgyja pagreitį. Ligoninės vyriausiasis gydytojas Albinas Lidžius „Santarvei“ sakė, kad jau pavasariui įpusėjus Mažeikiuose išvysime daug pagražėjusių moterų. Ir vyrų taip pat.
Tačiau mažeikiškiams reikėtų žinoti, kad projektiniai pinigai nebus švaistomi paauglių kompleksams šalinti –  projektinės klinikos „Grožis visiems“ pagalbos susilauks vyresnio amžiaus mažeikiškiai, kuriems dėl įvairių priežasčių būtina išlaikyti prekinę išvaizdą.
Vyr. gydytojas vardijo, kokios aplinkybės lems, kad galėtume tapti naujosios klinikos pacientais: teismo pažyma, kad pora rengiasi skyryboms, darbdavio pranešimas, jog moterį dėl netinkamos išvaizdos ketinama atleisti iš darbo. Taip pat Darbo biržos liudijimas, kad bedarbiui ar bedarbei siūlomos pareigos, nesuderinamos su jo dabartine išvaizda. Beje, visi kandidatai į grožio klinikos pacientus turi būti ne jaunesni nei 40-ies metų.

Galės dalyvauti TV šou

A. Lidžius akcentavo – išimčių gali būti. Kaip vieną jų, ligoninės vadovas paminėjo galimybę mažeikiškėms ir mažeikiškiams dalyvauti projekte – vietinės televizijos ir Savivaldybės rengiamame realybės šou „Mane pakeitė Mažeikiuose“.
Norintieji pakoreguoti savo kūno linijas, veido bruožus, panaikinti tai, kas, jų nuomone, darko išvaizdą ir gyvenimą, ir sutinkantys dalyvauti TV projekte, turi registruotis klinikos atstovybėje šiandien iki 12 val.
Atranka į šį šou vyks stebint autoritetingai komisijai. A. Lidžius sakė, kad komisijos sudėtis – konfidencialus dalykas, bet patikino, jog į ją surinkti rajone gyvenantys ir dirbantys stipriosios ir silpnosios lyties grožio etalonai, be to, tai – vyrai ir moterys, pasižymintys nepriekaištingu skoniu bei turintys patirties vertinant priešingos lyties išvaizdos kokybę.
Komisijai sudaryti taip pat buvo skelbiama neoficiali atranka, kandidatai turėjo įrodyti, kad yra verti vertinti priešingos lyties atstovų išvaizdą, be to, pristatyti mažiausiai penkias rekomendacijas iš buvusių ar esamų partnerių, su kuriais patyrė gilesnius jausmus (vengiame tiesmukų posakių, todėl vartojame eufemizmus – red. past.).

Ką mums siūlo grožio klinika?

Kad pernelyg nemokamai nereklamuotume pelningos grožio klinikos veiklos, trumpai pristatysime pagrindines paslaugas: tai, kaip jau minėjome, kūno korekcija – odos patempimas, įvairūs implantai įvairiose vietose, nusiurbimas ir įšvirkštimas, šalinimas ir įdiegimas, gausybė naujausių procedūrų, kurios be didelio skausmo ir pooperacinių kančių padės atgauti kadaise prarastą jaunystę.
ES direktyvoje skelbiama, kad senėjimo procesas gali būti stabilizuotas, jei žmogus gerai jaučiasi ir yra patenkintas savimi, savo išvaizda, jei jis paklausus darbo rinkoje, mylimas šeimoje, vertinamas bendruomenėje.
A. Lidžius įsitikinęs: naujovė, kurios ėmėsi Mažeikių ligoninė, mažeikiškių savivertės nepablogins, priešingai – padės jaustis tvirčiau, saugiau, labiau užtikrintai. O tai labai svarbu pamažu tolstant pensiniam amžiui – ir ypač šalies regionuose, kurie, kaip rodo statistika, sensta greičiausiai.

2 Atsakymai į “Gera žinia tiems, kam per 40! ***Su Balandžio 1-ąja!***”

  1. Untė parašė:

    GERAS…:))))))) Su Balandžio 1-aja..

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Grazus balandzio pirmosios pokstas, SVEIKINU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto