Geriausi būdai paslaugų paieškai internete

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paslaugų paieška internete – vienas populiariausių būdų surasti reikalingą paslaugą patogiai ir greitai. Ieškodami paslaugų galime naudoti įvairiais platformas ir būdus, pavyzdžiui „Facebook“, „Google“ ir įvairius specializuotus paslaugų portalus. Čia pateikiame keletą būdų, galinčių padėti kryptingai atrasti paslaugą internete, pasinaudojant minėtomis populiariomis platformomis.

Galimybės „Facebook“ socialiniame tinkle

2004-aisiais įkurtas vienas populiariausių socialinių tinklų „Facebook“ yra bene daugiausiai aktyvių vartotojų turinti platforma. „Facebook“ lygiuojasi su tokiais technologijų kompanijų gigantais kaip „Apple“ , „Google”, „Microsoft“ir „Amazon“. Socialinio tinklo populiarumas pavertė platformą ne tik komunikacijos priemone, bet ir vienu populiariausių įrankių skaitmeninei reklamai skelbti. Pažymima, kad platformoje „Facebook“ yra užregistruojama daugiau nei 6 milijonai vartotojų aktyviai užsiimančių reklama. Šo socialinio tinklo galimybės, kainos ir populiarumas pavertė „Facebook“ vienu naudojamiausių skaitmeninių platformų reklamai skelbti – ne išimtis ir Lietuvos auditorija. „Facebook“ dažnai vystoma paslaugų skelbimo niša, kur kiekvienas iš vartotojų gali skelbti, aprašyti ar kitaip įvardyti teikiamą paslaugą. „Facebook“ grupėse galima atrasti itin populiarią vietą skelbimams kurti bei skelbti. Paprastai vartotojai sukuria aktyvias grupes pagal paslaugų tematiką, pavyzdžiui „Grožio paslaugos Vilniuje”, ten pridėdami visus vartotojus, potencialiai siekiančius skelbti ar ieškoti paslaugų. Atradę grupes, kuriose potencialiai ieškosite ar dalinsitės teikiamomis palsugomis, paprastai turite paprašyti leidimo prisijungti prie paslaugų grupės – administratoriui jus pridėjus, galėsite skelbti bei ieškoti reikiamų paslaugų.

„Google“ paieška

„Google“ – amerikiečių daugianacionalinė technologinė įmonė, kuri specializuojasi internetinių paslaugų versle, apimančiame įvairiausių kategorijų produktus, internetinės reklamos technologijas, išvystytą paieškos sistemą, programinę įrangą ar debesų kompiuteriją. „Google“ platforma laikoma viena iš „Big Four“ (liet. didžiojo ketverto technologijų kompanijos)
dalimi kartu su „Amazon“, „Microsoft“ir „Apple“. „Google“ pasižymi itin protinga paieška, į kurią įrašius atitinkamus žodžius gausite rezultatus, susijusius ne tik su jūsų pasirinktais žodžiais, bet ir jų sinonimais. Taip pat „Google“ vertina, kokie rezultatai yra tinkamesni konkrečiai jums, pagal jūsų paieškos istoriją. Pavyzdžiui, jei įvesite frazę grožio paslaugos, „Google“ paieška jums parodys visas netoliese esančias klinikas ar su grožio paslaugomis susijusius paslaugų centrus. Taip pat, jei dažnai domitės specializuotomis paslaugų platformomis, kuriose galite ieškoti ir skelbti įvairias paslaugas, „Google“ jums parodys atitinkamą rezultatą, susijusį su minėtomis platformomis.

Paslaugų portalas A13

A13 – Tai naujas paslaugų skelbimų portalas. Jei norite paslaugas skelbti patys bei ieškoti paslaugų tiesiai iš fizinių ar juridinių asmenų, skelbiančių paslaugas specializuotuose skelbimų portaluose – paslaugų portalas A13 jums kaip tik. A13 turi itin patogią kategorijų sistemą. Paslaugų galėsite ieškoti aplinkotvarkos, sporto, grožio, buities, nuomos, statybos, renginių organizavimo ar net specialistų paieškos kategorijose. Prie kiekvienos paslaugos rasite jos kainą, aprašymą, taip pat fizinio ir juridinio asmens kontaktus.Taigi, paprastai ir lengvai atradę norimą paslaugą galėsite susisiekti su paslaugos skelbėju bei atrasti ir suderinti tinkamiausią variantą. Naudojantis paslaugų portalu A13 galėsite sukurti savo profilį, matyti darbų pavyzdžius, klausti profesionalų patarimo bei gauti pasiūlymus jums aktualiomis paslaugų temomis. Portale A13 taip pat galėsite matyti aktyvių paslaugų tiekėjus, paslaugų tiekėjų rekomendacijas, bendras klientų užklausas bei apsilankymų skaičių per einamuosius metus. Ši patogi sistema padės jums atrasti tinkamiausią paslaugą ir priimti sprendimus, galinčius palengvinti buitį, statybas, nuomos paieškas ir kitus svarbius įvykius jūsų gyvenime.
Skelbiant ir ieškant paslaugų galima pasinaudoti daugybe būdų – ypač jei paslauga ieškoma internete. Pateikėme tris populiariausius šiuolaikinius būdus ieškant paslaugų – ieškodami susidursite su „Google“paieškos sistema, galinčia padėti surasti pasirinktą paslaugą pagal jūsų ieškotus rezultatus. Taip pat „Google“ turi galimybę parodyti ir artimiausios ieškomos paslaugos lokaciją, kur galėsite atrasti paslaugą arčiausiai jūsų. „Facebook“ socialinis tinklas taip pat gali tapti puikiu įrankiu – jei ieškosite ar norėsite skelbti paslaugas, tereiks paieškoti socialiniame tinkle esančių grupių, pavadintų jus dominančios paslaugos pavadinimais. Na ir trečioji, itin svarbi ir patogi alternatyva – specializuoti paslaugų portalai, kuriuose patys galėsite skelbti ir dalintis paslaugomis ar jų ieškoti. Viena naujausių ir itin platų kategorijų spektrą turinti platforma – A13, kurioje atrasite daugybę galimybių įkelti, aprašyti ar ieškoti paslaugų aktualiomis temomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*