Geriausiems rajono medikams – padėkos

Apdovanotieji medicinos darbuotojai sulaukė daug padėkos žodžių ne tik iš rajono valdžios atstovų, bet ir iš kitų šventės svečių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadieni Medicinos darbuotojų dienos proga Savivaldybės vadovai pagerbė ilgamečius rajono medicinos darbuotojus. Jiems buvo suorganizuota iškilminga popietė, įteikti padėkos raštai.

Pasiūlė kolegos

Medicinos darbuotojų dienos proga Savivaldybės atstovai pirmą kartą pareiškė padėkas nusipelniusiems rajono medikams. Gydymo įstaigos atrinko vienuolika  kandidatūrų, kurioms pritarė Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas.
Mero vardu sveikatos priežiūros įstaigoms buvo iš anksto išsiuntinėti prašymai pateikti kandidatūras, kas būtų vertas gauti mero padėką. Įstaigos, kuriose dirba daugiau nei šimtas darbuotojų, galėjo teikti dvi kandidatūras.
Gauti siūlymai iš penkių viešųjų gydymo įstaigų ir vienas – iš Savivaldybės. Tarp pagerbti siūlytų medikų – ne tik gydytojai, bet ir slaugytojos.
Teikiant pasiūlymus buvo vadovautasi keliais kriterijais: darbo stažu medicinos srityje, dalyvavimu visuomeniniame gyvenime, kūrybiškumu, bendražmogiškųjų vertybių puoselėjimu.

Įteikti padėkos raštai

Penktadienį rajono gydymo įstaigų deleguotiems medikams surengta iškilminga popietė, kurios metu įteikti padėkos raštai.
Padėkos raštus meras Antanas Tenys įteikė Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro bendruomenės slaugytojai Dainai Toliautienei, Savivaldybės tarybos sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto pirmininkei Irenai Macijauskienei, Dr. A. Biržiškos sveikatos centro gydytojai odontologei Teresei Kėvišienei, Židikų pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai Elenai Kupšienei, Pavasario vidurinės mokyklos vaikų sveikatos priežiūros specialistei Aldonai Baužienei, Pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Idzelienei, Mažeikių ligoninės gydytojai pediatrei Daliai Felicijai Fabijonavičienei ir chirurgui Arkadijui Šamrovui, Senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centro vaikų ligų gydytojai Marijonai Zabitienei, Šeimos sveikatos centro bendrosios praktikos slaugytojai Irenai Meilūnienei ir bendrovės „Dialimeda“ bendrosios praktikos slaugytojai Aldonai Mažonienei.
Medikams, kurių nebuvo renginyje, sveikinimus ir padėkos raštus perdavė kolegos.
Susirinkusiesiems grojo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos gitaristai ir saksofonininkai.

5 Atsakymai į “Geriausiems rajono medikams – padėkos”

 1. vija parašė:

  Vijos komentare isivele klaida, reikia skaityti- Macijauskienė. Atsiprašau p.Vaicekavičienės

 2. vija parašė:

  Džiaugiuosi už Dalią. Ji tikrai verta padėkos. Apie kitas nieko nežinau, negaliu spręsti, tačiau už ką, ką gero padarė savivaldybės gydytoja Vaicekavičienė niekada nesu girdėjusi. Žinau tik tiek , kad tokia yra…..čia turbūt duoklė ir tiek…

 3. Virginija parašė:

  Labai apsidžiaugiau šioje nuotraukoje pamačiusi PSPC medseserį Dalią Idzelienę, kuri vienintelė Mažeikiuose sugeba be problemų paimti kraujo iš mano venų ( mat labai jau „prastas“ turiu :) ). Ačiū Jums už puikų profesionalumą.

 4. Smagu, parašė:

  kad tarp pagerbtu zmoniu, matom Dalia Idzeliene. Nuosirdzia, paslaugia, puikiai zinancia savo darba. Aciu uz jusu sunku darba , del musu, daugybes prisirasiusiu pacientu. Kantrybes ir stiprybes Jums ir musu seimos gydytojai .

 5. nesuprantu parašė:

  ką tas medikas raudonu šlipsu toje kompanijoje veikia? Gal kokią puokštę damoms nupirko ar savo sovietinėmis kalbomis vėl žmonių pajuokinti atėjo? Ponas Stanislovas apsimeta nematantis, kad jo kalbos, kur bepasirodytų, sukelia paslėptą pašaipą ar prukštimą į saują. Jei išrinko, tai ir sėdėkit tame Seime, to jūs norėjote, kam į normalių žmonių kompanijas lįsti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto