Geriausiems rajono ūkininkams – dėmesys ir apdovanojimai

Akimirka iš renginio. Autorės nuotrauka

Baigiantis metams tampa įprasta susitikti ir apibendrinti metų sėkmę ir nesėkmę, pabendrauti, padėkoti vieni kitiems už bendrystę.
Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro pramogų salėje vyko šventė, kurios metu apdovanoti mūsų rajono ūkininkai, tapę Lietuvos ūkininkų sąjungos surengto konkurso „Metų ūkis 2019“ laimėtojais.
Tokia – didesnė šventė, į kurią susiburia Ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus nariai ir kurios metu pagerbiami sėkmingiausi rajono ūkininkai, surengta po nemažos pertraukos.

Konkursas „Metų ūkis“ turi ilgametes tradicijas. Šiemet jis buvo organizuojamas jau 26-tą kartą. Konkurse dalyvauti kviečiami Lietuvos ūkininkai, įregistravę ūkius ūkininkų registre, aktyviai ūkininkaujantys tose savivaldybėse, kur yra dirbanti ir veiklą vykdanti rajono Ūkininkų sąjunga.
Lietuvos ūkininkų sąjungos inicijuoto konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti efektyvesnės ir ekologiškesnės gamybos, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje.
Nominantus siūlo seniūnijos.
Pirmoji vieta šiemet konkurse atiteko Plinkšių kaime ūkininkaujantiems Aušrai ir Mindaugui Šarapnickiams. Antroji – užliekniškiams Marijai ir Rolandui Skutulams. Trečioji – Bugeniuose ūkininkaujantiems Tomai ir Vytautui Dakaniams.

Plačiau – penktadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto