Geriausio plakato autorė – mažeikiškė

Buvo pagerbti geriausių plakatų autoriai. Dešinėje – mažeikiškė mokytoja Elena MIKULSKIENĖ ir nugalėtoja Erika SAKALAUSKAITĖ. Daivos EIROŠIENĖS nuotr.

Baigėsi Telšių regiono atliekų tvarkymo centro organizuotas moksleivių konkursas „Neterškime gamtos!“ Geriausio plakato autore pripažinta septintokė Erika Sakalauskaitė iš Mažeikių Sodų vidurinės mokyklos.

Nugalėtojai apdovanoti

Laimėjusieji darbų autoriai ir mokytojai buvo pakviesti į „Telšių regiono atliekų tvarkymo centrą“, kur apdovanoti Padėkos raštais bei asmeninėmis dovanėlėmis. Renginyje dalyvavo ir E. Sakalauskaitė bei jos dailės mokytoja Elena Mikulskienė.
Centro direktorius Rimantas Adomaitis pristatė jau išspausdintą informatyviausią plakatą, kuris bus  naudojamas kaip vaizdinė priemonė.
Direktorius taip pat pristatė įmonės veiklą, vykdomus projektus, atsakė į moksleivių ir mokytojų pateiktus klausimus.

Kūrė plakatus

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ visuomenės informavimo specialistė
Daiva Eirošienė informavo, kad plakatų konkurse antroji vieta atiteko moksleivei iš Plungės, trečioji – Telšių atstovui.
Moksleiviai kūrė plakatus, kuriuose kvietė žmones nešiukšlinti, neteršti gamtos.
Konkursas vyko dviem etapais. Pirmajame etape – 2012 m. sausio mėn. – savivaldybėse buvo rengiamos konkurso darbų parodos. Mažeikių rajono savivaldybei buvo pateikti 7, Plungės  – 10, Telšių savivaldybei – 14 darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto