Geriausioms bendrovėms – piniginiai prizai

Merginų komanda „Papjė mašė“ – konkurso ir 2000 litų laimėtojos. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikių verslininkų asociacija apdovanojo geriausias rajono mokinių mokomąsias įmones.

Verslo idėjoms įgyvendinti

Mažeikių verslininkų asociacijos (MVA) iniciatyva surengtame konkurse dalyvavo 19 mokymo įstaigose įsteigtų uždarųjų akcinių bendrovių. Tai pirmas toks įgyvendintas sumanymas, tačiau MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova tiki, kad panašių idėjų ateityje bus ir daugiau.
Pirmosioms trims vietoms skirti piniginiai prizai: už pirmą vietą – du tūkstančiai litų, už antrą – tūkstantis, už trečią – penki šimtai.
Gauta suma, pasak konkurso rengėjų, turi būti skirta jaunimo verslo idėjoms įgyvendinti.
Mokomosios įmonės buvo vertintos bei apdovanotos ir pagal skirtingas kategorijas, pvz., už geriausią rinkodaros sprendimą, už mobilumą bendraujant su klientais, už gebėjimą planuoti gaminamos produkcijos apimtį ir kt.

Mokomoji bendrovė iš „Gabijos“ gimnazijos „G.D.I“ pardavinėjo rankų darbo papuošalus, pagalvėles automobiliams „Žalias lapas“, atvirutes, kvapnius muiliukus į spintą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kai kurie projektai jau veikia

Geriausiomis šiame konkurse pripažintos merginos iš Mažeikių politechnikos mokyklos, sukūrusios interjero dizaino bendrovę „Papjė mašė“, antroji premija atiteko  Merkelio Račkausko gimnazistams iš komandos „Korys“, trečioji – komandai GDI iš Mažeikių Gabijos gimnazijos.
Kaip pastebėjo D. Zarifova, konkurse, trukusiame beveik metus, dalyvavo išradingi bei drąsūs jauni Mažeikių žmonės, komisijai buvo pristatyta ir projektų, ir realių, jau veikiančių sumanymų.
„Pavyzdžiui, komisijos nariai turėjo galimybę susipažinti su jau veikiančia radijo stotimi, kuri transliuojama internetu. Yra galimybė įsigyti reklamą, kuri pasieks klausytoją“, – pasakojo asociacijos direktorė.
„Santarvė“ primena, kad konkursantai turėjo dalyvauti keliuose etapuose: buvo vertinamas idėjos pristatymas, įgyvendinimas bei prekės ar paslaugos pardavimas galutiniam vartotojui.

Donata VICHER

Komanda „Korys“ iš Merkelio Račkausko gimnazijos prekiavo medumi ir natūralaus vaško žvakėmis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto