Geriausiųjų vienuoliktuke – Mažeikių paštas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos pašto iniciatyva atlikto tyrimo metu aiškintasi, kaip dirba paštai.
Tarp vienuolikos geriausiai dirbančių įvardijamas ir Mažeikių paštas.

Tyrimas atliktas pirmą kartą

Pasak Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorės Ingos Dundulienės, prieš kelerius metus įdiegęs klientų aptarnavimo standartą Lietuvos paštas didelį dėmesį skiria darbuotojų mokymams ir klientų aptarnavimo gerinimui.
„Šiandienos klientų lūkesčiai gerokai didesni nei anksčiau –  nebeužtenka vien tik suteikti paslaugą. Klientui svarbu malonus bendravimas, tikslus ir aiškus informacijos pateikimas, tad norėdami būti savo srities profesionalai turime stengtis nuolatos gerinti klientų aptarnavimo kokybę. Per pastaruosius kelerius metus Lietuvos pašte aptarnavimas labai pasikeitė, tai patvirtina pirmą kartą atliktas klientų aptarnavimo tyrimas.
Vis dėlto dar turime kur tobulėti. Šio tyrimo tikslas buvo ne tik išsiaiškinti, kuriuose paštuose aptarnavimas geriausias, bet ir rasti problemines sritis, ką reikėtų tobulinti. Žinodami savo silpniausias vietas, galėsime jas taisyti ir dar labiau stengtis dėl kokybiško ir profesionalaus kliento aptarnavimo“, – sakė tarnybos direktorė.

Slaptas tyrimas

Gerėjančią Lietuvos pašto aptarnavimo kokybę patvirtino ir slaptojo pirkėjo tyrimus atliekančios bendrovės „Dive Lietuva“ tyrimas.
Slaptieji pirkėjai, kurie vertino aptarnavimą, apsilankė 65-iuose didžiuosiuose paštuose visoje Lietuvoje. Slaptieji klientai siuntė registruotuosius pirmenybinius laiškus, šitaip aiškindamiesi, ar paštų darbuotojai apie šią paslaugą suteikia visą reikiamą informaciją.
Tyrime taip pat buvo vertinama aptarnaujančio darbuotojo bendravimo sugebėjimai, kliento poreikių išaiškinimas, geriausio pasiūlymo ar sprendimo klientui pateikimas, kontakto užmezgimas ir užbaigimas.
Aukščiausius balus visose vertinimo skalėse surinko Joniškio, Kaišiadorių, Kauno 31-aisis, Kauno 9-asis, Kelmės, Mažeikių, Naujosios Akmenės, Radviliškio, Vilniaus 1-asis, Vilniaus 21-asis ir Vilniaus 43-iasis paštai.

5 Atsakymai į “Geriausiųjų vienuoliktuke – Mažeikių paštas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Ypac gerai veikia Mazeikiuose vd „Jurinis pastas“ Pranesimai atnesami spargalkos formos ir uzkisami uz buto duru ! Parejau ir radau sia spargalke uz duru.Padalvojau,kad kazkas juokauja? Kas svarbiausia,tokius pranesaimus siuncia „jurinis pastas“,kiek suprantu kazkurio pasto skyle ! Jie pristatomi po penkiu dienu nuo Anstolio pranesimo israsymo. Nejaugi taip yra nuvertinamas paprastas zmogus ?.Nejaugi negalima ideti pranesimo i voka tvarkingai? Pasibaisejau gaves! Tuo labiau,kad yra priskaiciuojami delspinigiai uz kiekv.diena. Persasi mintis,kokia begali buti tvarka tose kontorose? Idomu.ar jiems yra kokia nors kontrole,ar jie veikia tik savo nuoziura?

 2. klientas parašė:

  Gavai lapelį apie esančią siuntą pašte – va čia tai pasiekimas… aš ir juos ne visada gaunu.

 3. jo parašė:

  Zurnalus ne i tuos namus nunesa. Ir nieko

 4. lolas parašė:

  Na jau toks šaunus paštas :D Prekę turi atnešti į namus, tai pažiūrėję, kad butas penktam aukšte, net nesivargina lipti į viršų. Metą lapelų į pašto dėžutę „Atseit nieko nebuvo namuose“, nors visa dieną būni namie ir lauki to siuntinio. Lietuvos paštui iki privačių kurjerių tarnybos – kaip rakum iki Pekino.

 5. HM parašė:

  Ar tikrai senamiesčio pašto darbuotojos tokios jau paslaugios ir mandagios…..??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto