„Giliuke“ – STEAM kalėdiniai nameliai

Nuotr. iš darželio archyvo

Tirkšlių darželyje „Giliukas“ tradicinė veikla grupėje po truputį keičiama į eksperimentų ir tyrinėjimų užsiėmimus naujai įsirengtose lauko erdvėse ir mūsų pamėgtame pušyne.
Kaip pastebėjome, „STEAM“ ugdymas, naudojantis šiuolaikinėmis priemonėmis, ne tik išlaisvino vaikus. Mažieji tapo smalsesni, dirbdami grupelėmis patys ieško bendrų sprendimų, tobulina mąstymo įgūdžius. Visa „Giliuko“ bendruomenė ugdytiniams stengiasi kurti tokias aplinkas, kad darželio erdvėse vaikai galėtų veikti laisvai ir kūrybiškai, geriau pažintų juos supantį pasaulį. Prieškalėdinis laikotarpis visada kupinas laukimo, įvairiausių darbų ir naujų įspūdžių. Deja, tėveliai dabar negali dalyvauti vaikų ugdymo veiklose darželyje, todėl „Giliuko“ interjero grupei gimė idėja naujos pažangios metodikos „STEAM“ elementais sudominti ir tėvelius, įtraukti juos į kalėdinių namelių gamybą.

Nuotr. iš darželio archyvo

Įdėtas triūsas nenuėjo veltui. Vaikų ir tėvelių kūrybiškumas, darbų originalumas tikrai nustebino – popieriniai, mediniai, įvairiai dekoruoti arba kepti ir cinamonu kvepiantys kalėdiniai nameliai džiugino bendruomenę visą šventinį laikotarpį.
Dėkojame visiems už suteiktą šventinį džiaugsmą.
Rasa RIMKŪNIENĖ, Dalia SAKALAUSKIENĖ,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto