„Giliuko“ bendruomenė Šeimos šventę skyrė brangiausiems žmonėms

Nuotrauka iš darželio archyvo

„Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai ir vyresnio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas…“ Kiek daug telpa į šį žodį!
Trečiadienį Tirkšlių darželyje „Giliukas“ vyko Šeimos šventė. Tėveliai, vaikučiai, sesutės, broliukai, seneliai ir visi norintieji rinkosi šventiškai papuoštoje Tirkšlių kultūros centro salėje.
Tą dieną saulė negailėjo spindulių, vaikai – plačių šypsenų, auklėtojos ir jų padėjėjos – atsidavimo, o tėveliai – laimės ašarų. Ši diena mažiesiems ypač svarbi.
Visus susirinkusiuosius auklėtojos su vaikais ir muzikos vadove pakvietė į šventinį koncertą. Koncerto metu visi vaikučiai stengėsi kuo geriau pasirodyti – šoko, dainavo. Kiekvienas stengėsi savo širdies dalelę atiduoti patiems brangiausiems žmonėms. Šventės svečiai vaikus palaikė plojimais.

Nuotrauka iš darželio archyvo

Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, akys atrodė laimingos, o mums, pedagogams, tai yra didžiausias įvertinimas. Lieka palinkėti, kad visų šeimose krykštautų laimingi ir sveiki vaikai.
Ačiū norime pasakyti socialiniam partneriui, Tirkšlių Kultūros centro direktoriui Leonardui Žalimui, kuris padėjo organizuoti šventę. Į šventės organizavimą įsijungė visa darželio bendruomenė, todėl po dalelę žodžio „Ačiū“ iš direktorės Laimos Norvaišienės lūpų parsinešė visi darželio darbuotojai.
Manome, kad ši šventė suartino ne tik šeimas, bet ir visą darželio bendruomenę, ir tikimės, kad toks renginys taps darželio tradicija.
Algita RŪDIENĖ,
Dalia SAKALAUSKIENĖ,
Tirkšlių darželio „Giliukas“ auklėtojos metodininkės

Nuotrauka iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto